Aniball se sám vyfukuje. Co s tím?

cila9
26. čer 2020

Ahoj dámy,

používám asi týden aniball a jde to dobře. Dnes jsem si ale všimla, že se samovolně upouští a bude to asi v místě ventilu nebo samotné pumpičky. Test pod vodou neukázal, že by ucházel vzduch přímo balonkem. Ventil je pevně zatažený a nikde není známka poškození. Máte s tím zkušenost? A co s tím? Cvičení není tak efektivní, jako když neupouštěl a nechce se mi ho posílat na reklamaci, to už ho po vyřízení jaksi nebudu potřebovat.

Děkuju za postřehy

sigyn
26. čer 2020

Určitě to nemá dělat. Zkuste napsat obchodníkovi, kde jste ho koupila, třeba to vyřeší rovnou výměnou.

malytlustyhroch
26. čer 2020

Stalo se mi to, ale uz si za nic nasvete nedokazu vzpomenout, jak to presne bylo. Mozna se mi do te cerne "pumpicky" co se nesmi namocit dostala voda a bylo potreba proste pockat az vyschne, den nebo dva, nebo jsem mozna vramci tehotenske demence zapomnela, kdy se krouti tim kovovym zavitem a musela jsem si znova precist navod... Nejspis postupne oboji, ale nejak mi to uz splyva.

cila9
autor
26. čer 2020

Děkuju, zkusím kontaktovat prodejce a třeba se to vyřeší.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru