Zoo v Rakousku, máte zkušenost?
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost se Zoo Linz nebo Schmiding? Chtěli bychom někam vyrazit, až budeme na dovolené na Šumavě.
SCHMIEDING... Bomba zoo perfektni pro deti, 10 km odtud pak therme Bad Schallerbach - Aquapulco bomba pro deti... Vygoogluj... My jezdime dopoledne schmieding a odpoledne aquapulco
Krásná historická zoo. Přijeli jsme sem hlavně kvůli pandy, kterou nemají všude. Zoo je docela dost velká a strávili jsme zde skoro celý den. Co se týče občerstvení, není to jako v českých zoo, kde je stánek na každém rohu, ale občas je potřeba trochu hledat. Všude berou platební karty, i ve stánku se zmrzlinou, což je výhoda. Šli jsme prohlídkou po trase vyznačené na chodníku, abychom prošli všechno. Je tady I spousta pavilonů, kde se zvířata volně pohybují např. netopýři, ptáci atd. ale nejlepší byl lenochod. Vstupenky můžete koupit online na webu https://tiqets.tpm.li/PXXPZbjc a ušetřit si dlouhé čekání ve frontě.

@mercedesse byli jsme v obou ZOO v roce 2009 jeste bez deti a libily se nam obe. Do Schmidingu jsme se v roce 2014 vratili i s detmi a tem se tam taky libilo 🙂 Linz si moc nevybavuju, ve Schmidingu jsme se byli podivat i na dinosaury a akvaria.
V Rakousku se nam ale nejvic libila ZOO v Salzburku a navstivili jsme i Hangar 7, kde jsou vystavene vozy, motorky a letadla Red Bull.