icon

Zarudnutí obličeje

avatar
habaduk
Dnes ve 14:30

Ahoj holky, teď jak jsou ty vedra tak to moje pokožka jaksi nedává :D jakmile vyjdu ven na sluníčko, hned mi zrudne obličej.. mám pak fakt rudý a světlý fleky po obličeji a vypadám jak 🐄 :mrgreen:
Nemáte někdo zkušenosti třeba s nějakým krémem nebo s nějakým korektorem :nevim: prostě ať se nestydím vyjít ven :mrgreen: díky

avatar
lv
Dnes v 16:01

Použila bych krémy na rosaceu a pak s vysokým spf faktorem, pokud to jde, vyhnula se přímému slunci mezi 11-15h, používala klobouk/kšiltovku..