CBD. Máte zkušenost?

5. říj 2023

Ahoj, užívám již třetí měsíc CBD, nejprve CBD Star Natural 10% a teď CBD Zelená země 10 %.
Musím říct, že opravdu fungují jak mají, celkově lépe zvládám stres a cítím se mnohem klidněji.
Není to 100% , ale mnohem lepší, vše ostatní běžně dostupné na psych.problémy- bez výrazných účinků.
Máte někdo zkušenost s CBD oleji? Zatím mám vyzkoušené tyto dva, oba fungují skvěle, ale ta cena 🙄, tak přemýšlím, jestli je nějaká možná náhrada, avšak stejně účinná? Děkuji

reeeza
5. říj 2023

To máš na stres??

Na stres je nejlepší fyzická aktivita. Stres=fyzická reakce těla na ohrožení. Tělo se tak připravuje na nejběžnější reakce na ohrožení=útěk nebo útok ( flight or fight). Což jsou fyzické reakce. Proto se v těle nahromadí adrenalin a kortizol, zúží se cévy pro potřebné rychlejší proudění krve, zrychlí se dech pro přípsdný běh nebo boj, zchladnou končetiny protože do nich proudí naopak méně krve pro případ zranění při útoku či útěku atp atp.
Takže nejlepší je dát tělu potřebnou fyzickou aktivitu na kterou je připraveno!! Dřepovat, klikovat, makat 😁
Hodit si vanu nebo do sebe valit cbd je až druhotné.

autor
5. říj 2023

@reeeza
Ano, je to dlouhodobý boj, jsem akční člověk, tohle co popisuješ samozřejmě pomáhá, ale co ve chvílích, když běhat nemůžu? Co mám podle tebe dělat ve chvílích, kdy bojuji sama se sebou? CBD pomáhá přesně tak, jak potřebuji...😉😎

reeeza
5. říj 2023

Mě ještě pomohla terapie.
Nikam jsem ani nechodila, měla jsem to online.

Hodně jsem si uvědomila že si na sebe beru vždy víc než můžu zvládnout, chci se potřebuju zavděčovat, neumím si určit hranice atp atp.

Člověk si tam hodně uvědomí jak je nastaven, jak mu to škodí a jak se přenastavit aby mu byli fajn.