Homeopat v Praze, doporučte

gejbule1
4. čer 2013

Ahoj,sháním pro své děti dobrého homeopata v Praze.Můžete mi prosím někdo doporučit?

luthien.k
5. čer 2013

@gejbule1 kdybych byla z Prahy, půjdu za dr. Elekovou.

nasekuratko
5. čer 2013
hojda
5. čer 2013

Manžel se vetřel k nějaké vyhlášené, ale vůbec nebere 😒

sabuse1
5. čer 2013

taky chodíme k paní Zuzánkové

levandulina
23. čer 2013

Já byla u Mudr. Ivan Vondřich - Strossmaierovo náměstí. http://www.painsro.cz/lekari.html

upari
30. črc 2013

u Palmovky paní Zuzánková 😉 http://www.homeopatiepraha.cz/o-nas/

alpa1
30. črc 2013

Mám velmi dobré zkušenosti s Mudr. Evou Horkou http://mujhomeopat.cz/

chamomilla14
31. črc 2013

Ahoj dámy, seznam registrovaných homeopatů v Praze naleznete na stránce http://www.homeopathy.cz/index.php/registrovani... 🙂

paulie
31. črc 2013

My chodíme na Žižkov k MUDr. Karhanovi 🙂 Je občas trochu neortodoxní, ale jsem s ním velmi spokojená 🙂

feliciak
2. bře 2014

@paulie co to znamena obcas trochu neortodoxni? 😉 O nem uz jsem slysela a sla bych k nemu, ale zajimalo by mne, jestli vam pomohl?

hanka.knizkova
2. bře 2014

Doporučuji p.Balušíkovou na Praze 2 http://www.modryhad.cz/ nam teda moc pomohla mě i dceři 🙂

paulie
3. bře 2014

@feliciak - 🙂 Občas místo léku doporučí u viroz spíše spánek a hodně tekutin, než že by předepisoval "kouzelnou pilulku", jak možná někteří rodiče očekávají ... 🙂 A ač homeopat, nerazí ji za každou cenu ... spíše jen těm, kdo o ni mají zájem.
Také může některé rodiče zarazit styl prohlídky - on vypadá, že moc nevnímá, kdo k němu jde, mívá tam plno papírů, zapnuté pc s webem, ale všimla jsem si, že dítka vnímá snad ještě před vstupem do ordinace, hodně probírá celkové projevy (ne jen bolavý krček), ptá se i na můj domácí postup, resp. já s ním mohu konzultovat, co ještě udělat, k dětem je citlivý, ale dokáže si s nimi i poradit, když nespolupracují 🙂
Já si virozky řeším doma, ale pokud si nejsem jistá průběhem, popř. stavem dětí, bez obav se k němu s nimi vydávám - min. je prohlédne, probereme spolu, co a jak (ne)dělat a i spolu probíráme prevenci (mám "angínové" děti), aby se jejich imunita posilovala.

venne
19. zář 2014

Ahoj holky, mám dvě děti, které byly často nemocné, řešila jsem to s homeopatkou Jarošovou v Drahobejlovi ul. Praha 9, dostávaly jsme detoxikaci očkování, teď jsou zdravé. Ochotná, vstřícná, doporučuji. V.

sasakk
8. dub 2015

Zásadně nedoporučuji paní Zuzánkovou. Jediné co umí, je papouškovat známé běžné věci...V podstatě na extrémně předražené úvodní konzultace, na kterých opakuje pouze to, co má na stránkách napsáno a každý kdo k ní jde si to samozřejmě čte... Takže na první konzultaci se prostě dozvíte za skoro tisícovku to, co si už můžete přečíst. Nepřišlo mi, že by byla v oblasti homeopatie nějak zvlášť erudovaná. Stačí si koupit knihu o homeopatii, přečíst a umíte to co ona. Na stránkách záměrně neuvádí ceny svých výrobků a následně se dozvíte, že je prodává několikanásobně dráž. Přesně kvůli takovým "léčitelům" se potom na alternativní medicínu hází špatné světlo. O prapodivném měření přístrojem by se dala napsat kapitola. Oproti odběru krve je toto "vyšetření" fakt směšné.

100ma
21. dub 2015

Souhlasím se sasakk. S paní Zuzánkovou mám také špatné zkušenosti. Nejedná se o klasického homeopata. Věděla jsem toho mnohem víc než ona a na spoustu dotazů neuměla odpovědět. Jen se snaží prodávat předražené kapičky. Nikdy bych k ní už nešla. Vyhozené peníze.

1maruska1
19. srp 2019

my máme skvělou zkušenost s http://www.homeo-hrubin.cz/
velmi citlivý a respektující !!

dzejnyyyy
5. zář 2022

@hanka.knizkova mohu se Vas prosim zeptat s cim konkrétně? Děkuji ;)