• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kineziologie u dětí. Máte zkušenost?

13. března 2013 
ahoj holky,
chci se zeptat kde jste hledali kineziologa? zháním nekoho z okolí Zlína..dekuju za radu
2. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčátka, nakoukla jsem jen ze zvědavosti do vaší diskuze a mám otázku. O kineziologii jsem slyšela od jedné příbuzné, která si na tom vcelku "frčí" a podle toho, co mi říká, se tam vůbec nepracuje se svalovým napětím, ale s převtělováním. V kurzu kinez.hrají další účastníci tvé příbuzné a předky a hledají se bloky ne z minulosti tvé a tvých příbuzných, ale z min. životů. Co vy na to říkáte?
4. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ava to co ty popisuješ se jmenuje "rodinné konstelace" a je to taky velmi zajímavé
Problémy totiž vznikají hlavně v bezprostřední rodině a tímto můžeš hodně pochopit, odpustit a jít dál. A abych to uvedla na pravou míru. Nejedná se o minulé životy, ale o život tvůj a tvé rodiny - vytestují ti koho si máš postavit do konstelace a nemusejí to být jen rodinní příslušníci, ale třeba hodnoty jako je láska, štěstí, peníze nebo třeba i movité věci jako je dům pokud chceš v konstelaci řešit třeba bydlení - pak si postavíš svojí konstelaci a začnou se dít věci:slight_smile: Lidé, kteří tam stojí cítí to co ten, za kterého tam stojí a říkají to co cítí a konstelace se začíná hýbat - posouvají se třeba blíž k někomu anebo dál od někoho podle toho jaké mají pocity vůči ostatním. A o tom to je. Zjistíš totiž jak se cítí ostatní a jak se v této situaci cítíš ty a vyřešíte spoustu věcí i s těmi co nedokážeš normálně třeba ani promluvit popř. můžeš "komunikovat" i s těmi co už zemřeli a něco jsi s nima neměla dořešeno. Je to dost zvláštní, ale můžu potvrdit že to opravdu funguje!
4. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pelmisek - jak to tady píšeš, je to to velmi zajímavé a mám z tebe pocit, že to bereš se zdravým rozumem a hodně jsi toho už nastudovala. Nicméně to, co jsem slyšela od účastníků semináře (který byl ale nazván kineziologií) je právě to, že se hledá, co byl kdo v min.životě a kdo z jeho současných příbuzných a přátel byl v jakém vztahu atd. Například paní, která to vede, prý byla Kleopatra. Pak právě řeší ty konstelace - např.rozvaují vztahy vzniklé ve 13.století apod. Pomáhají si kyvadlem.
Můžu se tě, prosím, ještě zeptat, jakým způsobem ti vytestují, koho si máš do konstelace postavit?
5. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Avo koukám, že teda ta tvoje známá absolvovala něco trochu jiného. Neřekla bych, ale že by se to mělo nazývat kineziologie. Samozřejmě, že kinezka se dá kombinovat s různými jinými metodami, takže i s kyvadlem. Nám teda paní vytestovávala ty účastníky konstelací přes ruce jako se to dělá v kinezce, ale pokud to někdo udělá kyvadlem tak proč ne. Pak bych to, ale nenazývala kineziologie, spíš je to opravdu čištění minulých životů a to se opravdu dělá kyvadlem.
Jinak jsem absolvovala sedmý stupeň kurzů kinezky (ze základních deseti), takže můžu opravdu říkat že už o tom přece jenom něco vím :wink:
8. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kleopatra? Zvláštní je, že kdokoliv ví něco o svém minulém životě, tak byl vždycky supervýznamná, nebo aspoň nějaká výrazná osobnost. Ještě jsem neslyšela že by o sobě někdo řekl, že byl v minulém životě obyčejný člověk, měl 4 děti a pracoval na poli :grinning:
9. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjaanca - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pelmisek - díky za osvětlení. Jelikož na stěhování duší nevěřím, tak tak jsem ráda, že vím, že skutečná kinezka vychází z trochu jiných principů.
10. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ava - Jen jsem nakoukla - rodinné konstelace je regulérní psychoterapeutický směr na vyrovnání se traumaty z dětství. Nic mystického, šarlatánského, ezoterického - prostě čistá věda, na kterou se těžce, dlouho a draze studuje.
Nemá to nic společného s disciplínami tu popisovanými :wink: - kupř. kineziologie
10. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jjanca, já jsem v jednom z minulých životů byla nějaký normální chlap a umučili mě - jako v tý době skoro všechny :grinning: Takže ne každý byl Kleopatra apod. Ale není důležitý, co jsi byl, ale co jsi zažil a jestli tě to ovlivňuje do tohoto života. Prošla jsem všemi druhy "alternativních" směrů a každý je dobrý na něco jinýho. Konstelace jsou super na náhled problému, kinezka jde víc k věci, výborný je SRT atd. atd. :wink:
14. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
"umučili mě - jako v tý době skoro všechny" - Co? To je nějaký divný. Nevím teda o jaký době je řeč, ale připadá mi divný že by někdy byla doba kdy by všichni byli umučený :sweat_smile:
16. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím nemáte někdo kontakt na kineziologii v Praze?
Nevím teda jestli by mi v mém případě pomohla ale chtěla bych to zkusit.
30. čer 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gejbule, já byla u paní Kániové - teď nevím přesně jméno :sweat_smile: na Palmovce, byla super, teda trochu se s něčím sekla, když mi říkala mé povahové rysy dle datumu narození, ale jako kineziolog super :dizzy_face: pokusím se najít odkaz na ní :wink:
30. čer 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holčiny, dnes jsem náhodou opět otevřela zas tuto diskusi. Já jsem byla na rizikovém těhotenství a teď mám docela šrumec, tak jsem nějak nestíhala chodit na koníka. Každopádně já můžu říct za sebe, že nemůžu s určitostí potvrdit, jestli nám kineziologie pomohla. Bylo mi řečeno, že už nebudu mít problémy s předčasným porodem, že mi to paní Kaniová odblokovala. Řekla mi, že budu mít strachy do 17. týdne a pak že už to bude dobrý. Já jsem si ale ještě pak poležela od 26. týdne měsíc v nemocnici. Ale je pravdou, že mám krásnýho zdravího donošenýho kloučka. No a u syna jsme chtěli odblokovat to, že si dával předměty před oči. Měl to přestat dělat během třech měsíců a přestal to dělat až po 3/4 roce a ne úplně tak nevím :sweat_smile: Takže já asi znovu nepůjdu, ale úplně to nevylučuju, že by nám to nepomohlo, ale přesvědčená o tom, že to funguje, nejsem.
30. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohu z vlastni zkusenosti doporucit velmi kvalitniho profi kineziologa Stepana Matejku, ktery ma svou poradnu v Jindrichovicich pod Smrkem. Kde porada i kurzy.

Umi si poradit s kazdym problemem. Me osobne nasel a lecil psychicke traumata, kvasinku, boreliozu, travici potize spojene s mrtvym zubem, kozni problemy a ma velky prehled co se tyce tezkych kovu... Vsechno cista kineziologie dle metody Dr. Klinghardta. Na lecbu doporucuje prirodni a ciste tinktury a byliny, ktere se u nej daji poridit.

Jeho webovky, kde jsou i zajimave clanky sila-pro-zivot cz

13. bře 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Tvůj příspěvek