Výrobky firmy Just, jaké se vám osvědčily?

tichackova
17. pro 2012

Ahoj holky, nedávno mi na rehabce doktorka doporučovala tymiánový krém a eucasol od firmy Just. Na co přesně a jak se to používá? A jaké další výrobky se vám osvědčily? Díky😉

dorkaa
10. bře 2017

Dobry den, muzu se zeptat, kde se da koupit tymianovy krem? Syn (cerstve 4 roky) ma uz po nekolikate za sebou rymu, tak bych ho chtela vyzkouset. Dekuji

michelka87
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
biene007
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
2veverka
28. bře 2017

@biene007 Dobrý den, mohla bych se zeptat, které výrobky Justu jsou použitelné při porodu? Koukala jsem na pomerančový olej, který by teoreticky mohl napomoci dýchání, na arniku, co můžete doporučit?
Teď se mi objevila jarní pylová alergie, což by u porodu bylo nemilé, napadá vás něco na to?
Děkuji.

gatakia
29. bře 2017

Pro usnadnění porodu a zklidnění rodičky je tu levandulovy etericky olej.
🙂

ija1
29. bře 2017

mohla bych se take zeptat? temer 3 leta dcera od odplinkovani pred dvema mesici zacala trpet na zacpy, zmenili jsme ji stravovani, davame hodne ovoce, kompoty, svestky, probiotika, hodne pije, pohybu ma take dost, zkouseli jsme i detskou vlakninu, ma Just neco i na tento problem? Dekuju...

biene007
29. bře 2017

@2veverka dobry den, levandulovy olej, na energii 31 bylin a boruvkovy Narosan a Deo intim... na alergie k ocim Tea tree, pokud slzi, nebo strikat Eucasol... urcote zkuste dopredu, at vite, ze Vam to vyhovuje...

biene007
29. bře 2017

@ija1 dobry den, nezapomente, ze toto jsou prirodni pripravky a nenahradi lekarskou peci. Uvolnujici je Eukalyptovy olej, obsahuje i dalsi byliny. Nahrin napoje Nahrofit vanilka nebo Syrovatkovy napoj a nekomu vyhovuje i Horsky jalovec.

ija1
29. bře 2017

@biene007 určitě, jenže u nás je to psychicky blok... a bylo to už stejně u starší dcery ve stejném období.... u nás Just užíváme při nachlazení, prevence (echinacina) a velmi dobře účinkuje, tak mne zajímalo, zda je něco podobného

biene007
29. bře 2017

@ija1 hmmm... pomerancovy olej je na zklidneni, ale pak kdyz je to psychika... dobre, ze jste s Justem spokojeni 🙂

p.e.t.u.l.k.a
7. dub 2017

Holky můžete mi doporučit něco na boláky v nose?

brunetka11
7. dub 2017

@p.e.t.u.l.k.a Levandulový krém, případně kapku levandulového oleje.
Můžeš zkusit i San´Active.
Víš, co způsobuje jejich vznik?
Pokud to není od rýmy, pak ti chybí pravděpodobně nějaké vitamíny. A to bych raději řešila rozborem krve a až následně zvážila nějaké potravinové doplňky.

brunetka11
7. dub 2017

@biene007 Nechci být nepříjemná, ale pomerančový olej je povzbuzující.
@ija1 Na zklidnění je vhodnější Antistress http://www.justnahrin.cz/produktove-rady/eteric... ; popř. přímo levandulový http://www.justnahrin.cz/produktove-rady/eteric...

A za sebe - obě dcerky měly v tomto období podobný problém, u první to bylo znásobené příchodem mladšího sourozence na svět.
Nepomohlo nic jiného, než opravdu pít, a to vodu (čaj max ovocný a na zahřátí, žádné slazené nápoje). A spousta ovoce a zeleniny. No a u nás i hodně tulení, povídání si.
A naučili jsme ji na rituál (který používá doteď) - že "když to nejde" (zapomíná teď ve škole pít), řekne si o sklenku teplé vody - jde o psychiku. A najednou to jde...

brunetka11
7. dub 2017

@2veverka Levandulový olej, výše uvedený Antistress Activator, na poranění je dobrý levandulový krém i San´Activ http://www.justnahrin.cz/produktove-rady/just/s... (ale nebudeme si nic nalhávat, sádlo je na tohle top). Vhodné jsou sedací koupele s 1-3 kapkami levandulovým olejem.
Někdy je při bolestivosti dobré sáhnout po arnikovém či kostivalovém krému - ale koupele jsou na to šetrnější.

U Eucasolu bych byla opatrná - naše mladší ho v jarním období snáší hůře - prostě ji bylinky dráždí už jen z principu podráždných sliznic z venkovních alergenů. Ale snáší dobře pomerančový olej.

A osobní reference - osvědčilo se mi to u obou holčiček - jako těhotná jsem se mazala JUST mandlovým mlékem http://www.justnahrin.cz/produkty/mandlove-mleko - mazala jsem je tím pak i jako kojence (a vlastně v tom pokračujeme po nedělním koupání doposud, když už jsou o dost větší) - obě holčičky se u toho vždy krásně zklidnily, usmívaly se - prostě tu vůni znaly...

biene007
7. dub 2017

@brunetka11
Zalezi na osobni zkusenisti, ja pomeranc beru jako zklidnujici, harmonizujici...

czzc
7. dub 2017

@dorkaa ahoj je možné se obrátit na dané prodejce 🙂 já objednávám u příbuzné a na tymiánovou mast nedá dopustit celá naše rodina. Nepoužíváme přes rok již žádné ústní spreje atd. Teď když jsem marodila v těhotenství byla jsem velmi ráda, že mám se čím vyléčit za velmi krátkou dobu. Tuto mast můžeš použít, ale na daleko více nemocí 🙂 bolesti hlavy, nachlazení, menstruační problémy atd

certice12
21. dub 2017

Já piji čaj z kurkumy. https://www.eushops.cz/Kurkuma-prirodni-lek-c5_.... Slyšeli jste o této bylince, používáte ji?

terka_85
28. zář 2017

Poradíte prosím? Začala jsem dávat synovi na kašel Tannen sirup, zatím mu dávám 1 malou lžičku denně? Mám dávat více? Je mu 6 let. Díky!

ija1
28. zář 2017

@terka_85 držela bych se dávkování na výrobku... také jsem to dávala dětem a plus jim 2-3x denně mazala tymianovy krem na hrudník a zada a krk a stříkala eucasol na tricko / polštář, a jestli mas olej z 31 bylin tak kapnout maličko do toho tymianoveho krému a znásobi se účinek

brunetka11
28. zář 2017

@ija1 Eucasol se při kašli opravdu nedoporučuje používat.

@terka_85 Dávej poloviční dávku, než co je na obale psaná pro dospělého.

ija1
28. zář 2017

@brunetka11 mám od Justu oficiální návod a opravdu se dava i při kašli... inhaluje se z kapesníku.... nebo se strika na oblečení, jak jsem tu psala.... a opravdu to pomáhá...

ija1
28. zář 2017

A potvrzeno i od Just poradkyně, ze Eucasol se opravdu dava při kašli v kombinaci s Tannen ústupem a tymianovym krémem

brunetka11
28. zář 2017

@ija1 Mno, pár školení JUSTu jsem se již zúčastnila, teta je Jusťačkou 26 let. Sedí teď naproti mně. Věř, že víme, co píšeme 😇

brunetka11
28. zář 2017

@ija1 Hele, užívej si to, jak chceš 🙂 Jen neubliž jiným.

ija1
28. zář 2017

Sirupem 🙂

ija1
28. zář 2017

Pak se tedy ptám, proč jsou takové návody, když je to pak lež?
Justackou 26 let? Zvláštní, ze výročí je 25 let 🙂))))

brunetka11
28. zář 2017

@ija1 Oficiální výročí mají od listopadu, do onoho je letos počítáno ono čtvrtstoletí. A s tím související prodejní akce. Ty paní, co v tom jedou od té doby, si počítají 26. rok prodeje, jim se tak počítají prodejní aktivity a s tím možnost získat výhry a zájezdy.

Hele, fakt si to neber tak osobně 😇 A užívej si to, jak chceš...

brunetka11
28. zář 2017

@brunetka11 od loňského listopadu ,-)
Píšu na mobilu.

barushet
21. lis 2017

Nevite prosim od kdy lze u deti pouzivat ten eucasol a tymianovou mast? Jestli uz od miminka? Eucasol obsahuje matu a mam dojem, ze jsem nekde cetla, ze mimca matu nemohou.

mythologist
21. lis 2017

@barushet : ja jsem vyresila tak, ze jsem na noc tymianovou masti mazla sebe - kdyz mel mladsi ve 3m naznak rymy. Spi se mnou v posteli+kojeni, takze nainhaloval dost 🙂 na eucasol pak ani nedoslo.