Antidepresiva - jaké máte zkušenosti s jejich užíváním?

monidari
12. únor 2019

Zkusenosti s nasazenim antidepresiv

monidari
autor
12. únor 2019

@monidari kdy zaberou a jestli mám vydržet,zhoršilo se mi poceni,nespavost,třes,rozpuštěné vidění,nechutenstvi. Je mi prostě hůř

verunkanatalka
12. únor 2019

@monidari jak dlouho je bereš?

monidari
autor
12. únor 2019

@verunkanatalka tyden a je to děs

konidana
12. únor 2019

@monidari antidepresiva zaberou většinou tak za 14 dní až za měsíc

verunkanatalka
12. únor 2019

@monidari tak vydrž... Většina antidepresiva má nástup 6 neděl...

monidari
autor
12. únor 2019

@verunkanatalka ale nemuselo by se to zhoršovat

monidari
autor
12. únor 2019

@monidari doufam že to nemám talhle sama

verunkanatalka
12. únor 2019

@monidari zkus to teda raději řešit s psychiatrem... Tohle není sranda...

pavlak5
12. únor 2019

je dobré vydržet , sama nevysazovat a případné nežádoucí učinky konzultovat s psychiatrem .
Já to měla podobně než se to usadilo .

merope
12. únor 2019

Určitě prober s doktorem - já teď byla hospitalizovaná kvůli tlaku, deprese jsem dříve řešila jen psychoterapií a myslela, že to je už ok a takové reakce, co jsem měla na léky proti stresu, po kterém se všem tlak sníží a holky usnou, se mi pak už báli dát na zklidnění cokoli.

"Možná budete trošku spavější, nevyděste se." v mém provedení znamenalo asi 10 minut bolení hlavy a následně nadšení i z toho, že můžu vytírat podlahu na pokoji (akčně jsem si šla půjčit hadr, když tam byla rozlitá voda), pochodovala jsem tam každou chvíli tam a zpátky, chvíli lehnout, zase pochodovat, po asi 2 hodinách na 20 minut usnula a zase šla pochodovat, psát, číst si na další 2 hodiny, pak na 2 hodiny usnula a konec. Ve 4 ráno taková depka, že jsem brečela skoro do rána a mírně mě to přepadalo ještě večer, co mě nakonec pustili domů (jsem se jim hroutila, že chci domů, čímžto by mi asi tlak opravdu nevyléčili - doma tak o 10 nižší než v nemocnici).

kajacob
12. únor 2019

@monidari řešila bych s psychiatrem , třeba i změnu na jiné . Mě na začátku říkal že nástup účinků za 14 dní až 6 týdnů ale nemělo by se stát že se stav zhorší . Me zabraly za cca měsíc , ale do té doby jsem byla hodně spavá , unavená ale pak to vymizelo jak jsem se stabilizovala 🙂 přeju hodně štěstí a rychle zlepšení stavu 🙂 kdyby něco stačí napsat

konidana
12. únor 2019

@monidari mě psychiatr říkal, že na začátku je .možné přechodné zhoršení. Pokud to je neúnosné rozhodně konzultuj s tvým doktorem.

monidari
autor
12. únor 2019

@monidari tak si myslim,ze by ještě vysadit šly