Antikoncepce a těhotenství. Mohla proběhnout ovulace a otěhotnění?

te_zz
29. čer 2020

Dobrý večer, ráda bych se vás holky zeptala, na váš názor ohledně možného otěhotnění po vynechání antikoncepce. Už to bude měsíc, nebo už to asi i měsíc vlastně je, kdy jsem si vzala z nového blistru druhou tabletu( první v neděli31.5, druhá v ponděli 1.6) a pak už nebrala žádnou pilulku. Týden na to( neděle 7.6) jsem na toaletě zjistila, že na papíře je takový divný hlen - moc se omlouvám za takové podrobnosti 🤦🏽‍♀️ a my měli i pohlavní styk. Druhý den ( pondělí) jsem se to samé zvopalkovalo - krom toho pohlavního styku. Do dneaka, kdy je 29.6 se mi menzes nedostavila. Test jsem si nedělala. Myslíte, že bych v ty dny 7.6 a 8.6 mohla mít ovulaci a tím.padem by mohlo dojít k otěhotnění? Miminko bychom chtěli, ale až tak za rok. Děkuji vám za odpovědi.

nagojka
29. čer 2020

Nahoda je blbec...mozne je vsechno protoze priroda je mocna carodejka...Co ja bych za to dala kdybych otehotnela takhle lehce po vysazeni...🙂

michaela1990xx
29. čer 2020

Ja vysadila antikoncepci, dostala menstruaci a hned po skončení menstruace jsme se začali snažit. No a ja otěhotněla hned napoprvé. Celý prosinec jsme se snažili a v lednu jsem zjistila, ze jsem v 6.tydnu. Podle gynekologa mám asi ovulaci hned po měsíckach a ne uprostřed cyklu jako většina. Takže ano, možné to je 🙂

michaela1990xx
29. čer 2020

Ani jsem nemela zpoždění, ale taky se mi objevoval ten hlen a tak jsem jen tak z hecu zkusila test a byl pozitivní 🙂

te_zz
autor
30. čer 2020

@michaela1990xx no mě se objevil poprvé takhle na tom papíře a právě že po 5 dnech špinění...Tak jsemmz toho taková překvapená...ani menzes nebyla jako taková...Tak nevím, jestli si udělat už teď test a nebo ještě počkat pár dní a potom udělat...🤷🏻‍♀️

95newmommy2020
30. čer 2020

Podle mě ne, otěhotnět je velmi těžké i bez HA a při načasování ovulace.

mona91
30. čer 2020

@95newmommy2020 já bych tekla ze otěhotnět je těžké často spis v případě ze to dítě par chce. Velmi velmi často a to i z vlastní zkusenosti z mého okoli holky otěhotněla když nechtěly nebo to neplanovaly jen když se dotkly panských trenek. Je to o štěstí

michaela1990xx
30. čer 2020

@mona91 souhlasím. Ja si rikala, ze vysadim antikoncepci, ale nebudeme to nejak hrotit. A vubec by mi nevadilo, kdybych si třeba rok na miminko počkala. No a my se zacali snažit přesně 12.12. no a na ten den vychází taky početí. Takze opravdu se to stalo doslova hned. Možné to je. A jak rikam, ani jsem nemela zpoždění a ukazaly se mi jasně 2 carky.

michaela1990xx
30. čer 2020

@95newmommy2020 Proc by to možné nebylo? Ja sem toho jasným příkladem 🙂 12.12. jsme se začali snažit a ja hned ten den taky otehotnela. A to jsem antikoncepci brala 14 let. Takže sem si rikala, ze asi potrva nez se telo od toho očistí. No a ted jsem ve 30.tydnu. Ani by me nenapadlo, ze na Vanoce uz sem byla těhotná. Ze to může jit tak rychle.

michaela1990xx
30. čer 2020

@95newmommy2020 a ovulaci jsem si ani necasovala. Navic jsem si myslela, ze mam ovulaci vprostred cyklu jako vetsina, takže by mw nenapadlo, ze mam plodné dny hned po skončení menstruace. Opravdu to mozne je. Neverila bych tomu, kdyby se mi to osobně nestalo 😊

95newmommy2020
30. čer 2020

@michaela1990xx Ahaaa tak to je vážně mega štěstí. ❤️ Nám to roky vůbec neslo, tak to soudím dle sebe. 😄
@mona91 Hehe tak to je zajímavý, něco na tom asi bude. My jsme moc chtěli a neslo to, teď nechci tak třeba to půjde samo. 😂

mona91
30. čer 2020

@95newmommy2020 přesně tak jako my se o první snažili 2,5 roku, chodili jsme do CARu a už fakt zoufalá a když mi řekli v září ivf tak v červenci jsem zjistila ze jsem těhotná. Teď jámě chtěli druhé domluvili jsme se s doktorem ze začneme od ledna (v březnu byl synovi rok a jsem po sekci) s tím ze to určitě jen tak hned nebude a no po půl roce ejhle a to jsem měla ovulaci 33.dc kdy jsem čekala příchod MS 😂

te_zz
autor
30. čer 2020

nagojka, michaela1990xx, 95newmommy2020, mona91 moc vám všem.dekuji za odpovědi 🙂