• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Antikoncepce Azalia. Máte zkušenost?

5. října 2016 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “obchod s léky”
6. únor 2016 ve 22:53 • zupav
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “obchod s léky”
6. únor 2016 ve 22:54 • lenkastrizek1
@katba88 mam 4 leteho kluka a azalii beru celou dobu a nemenstruuji
5. bře 2016 v 01:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shanim Azalii.
5. bře 2016 v 01:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Dr. mi napsala Azalii po šestinedělí. Pročetla jsem celou diskuzi a chci se zeptat těch, u kterých mělo užívání těchto prášku vliv na kojení, za jak dlouho cca mimča odmítala pít?? Malá se sice přisaje, ale po kojení zvrací - někdy víc,někdy míň, odtrhává se a hned se zase chce přisát, vytahuje bradavky až kdo ví kam..Přijde mi, že se už ani tak prsa nenalévají. Prášky beru teprve týden, takové chování malé při kojení trvá asi 2 dny..Kdyby to tak mělo pokračovat, tak se s Azalii brzy rozloučím...
17. bře 2016 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Azalii jsem brala celkem 3 měsíce a kojila jsem celkem 4
Myslím, že na kojení .. to vliv nemělo
Aspoň jsem nic nezaznamenala
Akorát po vysazení antikoncepce jsem měsíčky dostala AZ za 5mesicu
17. bře 2016 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muže to byt růstový sprut
Ze se ti tak chová..
A co se tyče kojení zkus vyzkoušet kojící čaj mě vždycky pomohl
17. bře 2016 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nobacek a spurt trvá cca jak dlouho? Vím,že to bude individuální, ale přibližně..? Čaj vyzkouším. Díky za reakci
17. bře 2016 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifiim u nás pravděpodobně trval kolem měsíce ,ale jak říkáš je to invidualni. .
Ten čaj mi pomohl a také jsem zvisila příjem tekutin 2-3litrx deně
17. bře 2016 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
UŽ NIKDY VÍCE.... :unamused: PŘEČTI SI NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY, KDYŽ OPOMENU TO ŽE KRVÁCET ZAČNE Z TOHO SNAD KAŽDÁ DRUHÁ ( DOKTOR MI NĚCO PÍCHNUL A PO TÝDNU JSEM PŘESTALA KRVÁCET) TAK DALŠÍ SUPER VĚC BYLA, ŽE PO MĚSÍCI A PŮL JSEM SI PŘIPADALA JAK FRIGIDNÍ, VŮBEC ŽÁDNÁ CHUŤ NA SEX I PŘESTO ŽE JSEM SE HOODNĚ SNAŽILA TAK ABSOLUTNĚ NIC... :fearful: JE TO NAPSÁNO I V NEŽÁDOUCÍCH ÚČINCÍCH ( 9 Z 10TI ŽEN) TAKŽE POKUD NEMÁM CHUŤ NA SEX, TAK NEPOTŘEBUJU PLATIT ANTIKONCEPCI...
20. bře 2016 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle VŠE je invidualni Já neměla s azalii zadne problémy ..
21. bře 2016 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro mě je to naopak jediná antikoncepce, kterou snáším bez problémů..
21. bře 2016 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Prášky jsem přestala brát, mléko už nehořkne a malá pije zase normálně a jsme spokojené obě :slight_smile:
21. bře 2016 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych se Vás zeptat, jak je to s přechodem na normální HA z Azalie?Brala jsem ji při kojení, jenže v polovině prosince jsem přestala kojit a měla ještě prášky,tak jsem je chtěla dobrat..jenže nejdřív jsem týden spinila a teď už přes dva týdny slabě krvacim...volala jsem dr.ale má dovolenou... Jen potřebuji vědět,zda se hned může začít brát jiná HA nebo musím mít pauzu?? Díky
24. bře 2016 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “prodej léků ve fóru”
5. dub 2016 ve 12:06 • katba88
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “prodej léků ve fóru”
30. čer 2016 ve 20:51 • luuuuucasa
2. zář 2016 ve 13:43 • nugetka20
23. zář 2016 v 07:48 • ivdorazilova
3. říj 2016 v 08:27 • kratkaanickaemail
@kratkaanickaemail admin ti to vymaze :grin:
3. říj 2016 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha to jsem nevěděla. Tak to se omlouvám.
3. říj 2016 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratkaanickaemail ne to ne a ale adminum jo
3. říj 2016 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2016 v 11:28 • monusinka
@monusinka píšu zprávu
5. říj 2016 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2016 ve 22:58 • bambuit
27. říj 2016 v 08:29 • lencypv
4. pro 2016 v 09:50 • lucielv
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek