Antikoncepce Azalia. Máte zkušenost?

judith.von
13. led 2010

Ahoj,máte někdo zkušenost s touto antikoncepcí? Chápu to dobře, že ji začnu brát aniž bych musela čekat na MS,ale prvních 7 dní nejsem chráněná a musí se používat ještě jiná ochrana, nedělají se pauzy po dobrání plata a hned se začne nové?A když teda bez pauzy najedu na nové plato,jsem pořád chráněná a už nemusím prvních 7 dní používat ještě jinou ochranu?

zupav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkastrizek1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michaelaplesmid
5. bře 2016

@katba88 mam 4 leteho kluka a azalii beru celou dobu a nemenstruuji

michaelaplesmid
5. bře 2016

Shanim Azalii.

ifiim
17. bře 2016

Ahoj. Dr. mi napsala Azalii po šestinedělí. Pročetla jsem celou diskuzi a chci se zeptat těch, u kterých mělo užívání těchto prášku vliv na kojení, za jak dlouho cca mimča odmítala pít?? Malá se sice přisaje, ale po kojení zvrací - někdy víc,někdy míň, odtrhává se a hned se zase chce přisát, vytahuje bradavky až kdo ví kam..Přijde mi, že se už ani tak prsa nenalévají. Prášky beru teprve týden, takové chování malé při kojení trvá asi 2 dny..Kdyby to tak mělo pokračovat, tak se s Azalii brzy rozloučím...

nonacek
17. bře 2016

Azalii jsem brala celkem 3 měsíce a kojila jsem celkem 4
Myslím, že na kojení .. to vliv nemělo
Aspoň jsem nic nezaznamenala
Akorát po vysazení antikoncepce jsem měsíčky dostala AZ za 5mesicu

nonacek
17. bře 2016

Muže to byt růstový sprut
Ze se ti tak chová..
A co se tyče kojení zkus vyzkoušet kojící čaj mě vždycky pomohl

ifiim
17. bře 2016

@nobacek a spurt trvá cca jak dlouho? Vím,že to bude individuální, ale přibližně..? Čaj vyzkouším. Díky za reakci

nonacek
17. bře 2016

@ifiim u nás pravděpodobně trval kolem měsíce ,ale jak říkáš je to invidualni. .
Ten čaj mi pomohl a také jsem zvisila příjem tekutin 2-3litrx deně

pinnena
20. bře 2016

UŽ NIKDY VÍCE.... 😒 PŘEČTI SI NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY, KDYŽ OPOMENU TO ŽE KRVÁCET ZAČNE Z TOHO SNAD KAŽDÁ DRUHÁ ( DOKTOR MI NĚCO PÍCHNUL A PO TÝDNU JSEM PŘESTALA KRVÁCET) TAK DALŠÍ SUPER VĚC BYLA, ŽE PO MĚSÍCI A PŮL JSEM SI PŘIPADALA JAK FRIGIDNÍ, VŮBEC ŽÁDNÁ CHUŤ NA SEX I PŘESTO ŽE JSEM SE HOODNĚ SNAŽILA TAK ABSOLUTNĚ NIC... 😨 JE TO NAPSÁNO I V NEŽÁDOUCÍCH ÚČINCÍCH ( 9 Z 10TI ŽEN) TAKŽE POKUD NEMÁM CHUŤ NA SEX, TAK NEPOTŘEBUJU PLATIT ANTIKONCEPCI...

nonacek
21. bře 2016

Tohle VŠE je invidualni Já neměla s azalii zadne problémy ..

cinda82
21. bře 2016

Pro mě je to naopak jediná antikoncepce, kterou snáším bez problémů..

ifiim
21. bře 2016

Prášky jsem přestala brát, mléko už nehořkne a malá pije zase normálně a jsme spokojené obě 🙂

katba88
24. bře 2016

Chtěla bych se Vás zeptat, jak je to s přechodem na normální HA z Azalie?Brala jsem ji při kojení, jenže v polovině prosince jsem přestala kojit a měla ještě prášky,tak jsem je chtěla dobrat..jenže nejdřív jsem týden spinila a teď už přes dva týdny slabě krvacim...volala jsem dr.ale má dovolenou... Jen potřebuji vědět,zda se hned může začít brát jiná HA nebo musím mít pauzu?? Díky

katba88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luuuuucasa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nugetka20
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivdorazilova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kratkaanickaemail
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kratkaanickaemail
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nonacek
3. říj 2016

@kratkaanickaemail admin ti to vymaze 😁

kratkaanickaemail
3. říj 2016

Aha to jsem nevěděla. Tak to se omlouvám.

nonacek
3. říj 2016

@kratkaanickaemail ne to ne a ale adminum jo

monusinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nugetka20
5. říj 2016

@monusinka píšu zprávu

bambuit
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lencypv
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucielv
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bibikulda
31. bře 2017

Čau ženy, přiznám se, že celou tuto diskuzi jsem nečetla - je toho nějak moc 🙂, ale jak to teda je s antikoncepcí AZALIA??? Dnes mi ji Dr. předepsal na kontrole po šestinedělí, jelikož jsem si o nějakou antikoncepci řekla. V příbalovém letáku, kterej je fakt mega velikej, jsem se dočetla, že pokud v současné době neužívám žádnou jinou hormonální antikoncepci (nebo jsem ji v předcházejícím měsíci neužívala), mám s užíváním počkat na začátek menstruace a první tabletku si vzít první den menstruačního krvácení. Jak to, že tady některá píšete, že jste ji začala používat hnedka po předepsání??? A AZALIA se tedy bere vtahu, bez nějakých pauziček mezi platíčky??? Díky za vaše info 🙂

bajjunka
4. dub 2017

Ahoj, azalii jsem začala brát hned po šestinedělí, hned desátý den jsem dostala na týden ms, předtím trvala vždy tak 4dny. Od té doby furt špiním. Někdy víc, někdy míň. Končím třetí plato. Chtěla jsem tomu dát šanci, ale takhle mě ro už nebaví. Týden špiním, pak třeba 4 dny nic a pak znova. Takže pro další recept si asi nepudu. S mlíkem mi tabletky naštěstí nic neudělaly...