Antikoncepce Azalia. Máte zkušenost?

judith.von
13. led 2010

Ahoj,máte někdo zkušenost s touto antikoncepcí? Chápu to dobře, že ji začnu brát aniž bych musela čekat na MS,ale prvních 7 dní nejsem chráněná a musí se používat ještě jiná ochrana, nedělají se pauzy po dobrání plata a hned se začne nové?A když teda bez pauzy najedu na nové plato,jsem pořád chráněná a už nemusím prvních 7 dní používat ještě jinou ochranu?

bibikulda
4. dub 2017

bajjunka - Díky za odpověď 🙂 Já si první tabletku vzala včera,tak jsem zvědavá.....

melankamichaelka
4. čer 2017

Dobry den,antikoncepci Azalia beru mesic po porodu tz.4mesice ale moc spokojena nejsem,krvacim i mimo menstruaci,a take jsem prestala kojit,dcera uz nechtela prso,tak si myslim ze to buds tim.tak jsem antikoncepci zmenila na Mistru tu jsem brala predtim.

markyspu
9. srp 2017

Já mám teď vybraný jedno platicko Azalia a musim rict že první týden nic, druhý týden jsem spinila a pak další dva týdny ok. Teď jsem rozdělala druhý platicko tak jsem zvědavá ale zatím jsem spokojená. Hlava mě nebolí, žádný nežádoucí účinky nepozoruju. Dokonce i chuť na sex mám. Měla jsem vždy s každou antikoncepci problém ale tahle zatím sedí. Beru ji od šestinedělí.

adlen
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janan88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anicka170416
23. bře 2018

Ahoj,mám první plato za sebou a stále se mi nedostavila menstruace .. je to normální nebo si mám zajít k lékaři ?

markyspu
27. bře 2018

@anicka170416 pokud kojis tak nemusíš mít menstruaci vůbec.

krtikkrtovaty
27. bře 2018

@anicka170416 U Azalie menstruaci mít ani nemáš. Proto se bere pořád bez přestávky.

skrzi
21. čer 2018

Zkušenost nemám, ale mám nenačatou Azalii na 3mesice, pokud byste měli zájem, 606613351.

pavlinkadv
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavlinkadv
7. lis 2018

ahoj 🙂 vy, co jste Azalii braly dlouhodobě, jaké máte zkušenosti po vysazení? např. kdy se dostavila menstruace, co těhotenství,...? 🙂

granulka90
12. led 2019

Ahoj, dovoluji si obnovit diskusi a chtěla bych se zeptat. 20.prosince jsem začala po šestinedělí antikoncepci brát, ale začala jsem krvácet, tak sem ji po asi po 10 dnech vysadila a pak krvácela asi pět dní a pak dobré. Jen za 14 dni slabé 4 dny. Ale teď přemýšlím, že bych jí ještě dala šanci. Můžu ji začít takhle kdykoli brát a za 7 dní zase bude mít své účinky? Děkuji za odpověď

mariti
16. led 2019

Kdybyste někdo měly zájem, mám balení Azalie na 3 měsíce (nenačaté, nakonec jsem se rozhodla jinak).

petcep
14. únor 2019

Zbyly mi dve platicka Azalie.Kdyby mel nekdo zajem

hribek
6. črc 2019

Prosim o radu beru azalii. Mam jestr posledni 3 pilulky klasicky a pak tech 7 placebo. A dnes jsem dostala MS. Mam pokracovat v brani? To budu dostavat MS vzdy takto? Diky

jannulkap
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kyspanek
22. čer 2021

Holky, kdo by potřeboval, mám Ayreen 2mg krom 9 tablet kompletní krabičku teď novou, napište zprávu, kdo má zájem

7lindus7
Autor odpověď smazal
Zobraz
annika.s
Autor odpověď smazal
Zobraz
janulinka44
Autor odpověď smazal
Zobraz
janulinka44
23. pro 2022

@petcep mám zájem

janulinka44
23. pro 2022

Dobrý den nemá někdo platicko azalie děkuji