Antikoncepce Lamya, silná menstruace s 2denní pauzou

pajulinkka
28. zář 2013

Ahoj mamky, prosím radu, dostala jsem po šestinedělí antikoncepci Lamya...cca po 14 dnech jsem dostala MS která trvala 8 dnů fakt silné krvácení pak 2 dny nic a zas to vypadá že jí dostanu...bolest břicha, ledvin (klasika u mojí ms) no prostě děs...je to normální? Nebo ne? Díky

pipiii93
10. říj 2013

Ahooooj. Teď hledám na netu někoho , kdo má něco podobného a narazila jsem na tebe . Ještě ti to dělá ? Mám 3měsíce po porodu už přes měsíc mám antikoncepci LAMYA a každý týden mám menstruaci :( Nevím co to má znamenat jako ? ☹

katiik
10. říj 2013

@pajulinkka @pipiii93 Tak to si holky dojdětě na gyndu.. mně doktor říkal, že když s tím budu mít problém ať užívám dva prášky místo ejdnoho neboať za ním jdu.... já to teda beru dva dny zatím, takk udivím, co mi bude dělat...

pajulinkka
autor
10. říj 2013

@pipiii93 ahoj u mě už ne, zase se to dalo do klidu, ale uvidím...

@katiik mě na gyndě řekla že MS dostat můžu ale nemusím...No uvidíme jak to bude dál...pak kdyžtak skočím na gyndu a poradím se

katiik
10. říj 2013

@pajulinkka @pipiii93 a holky, jakou jinak máte zkušenost s touhle antinou? Přibraly jste po ní? Nebo vám nějak ovlivnila náladu nebo chuť na sex???

pajulinkka
autor
10. říj 2013

@katiik nepřibrala jsem, nálada je občas na houpačce ale ještě aby ne když mám doma skoro 3 letého raracha a 2 měsiční slečnu 🙂 A chuť na sex mám pořád stejnou 🙂

katiik
11. říj 2013

@pajulinkka 🙂 tak to je fajn 🙂 doufám, že to budu mít taky v pohodě 🙂 díky za info

ljubicka_brno
3. črc 2014

Ahoj. Mám na prodej Lamya dvě platka, 1ks za 120Kč. V lekarne stojí kolem 200kč a 3 kolem 550. Expirace do 07/2016.

kesssu
13. lis 2014

Ahoj holky, mám jedno komplet celé, nové, neužívané balení 3 platíček antikoncepce Lamya. Možnost osobního vyzvednutí na Praze 3 anebo pošlu poštou, tu klidně uhradím. Pokud byste měly zájem, písněte mi zprávu. Děkuju. emoticon

violetta07
15. bře 2016

@kesssu nemáš ještě?

angellucka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
angellucka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzanaterezka
31. črc 2016

@angellucka mas jeste?

angellucka
31. črc 2016

@zuzanaterezka uz bohužel nee ☹

zzuziee
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinaanelka
24. kvě 2017

ahooj aj ja mam na predaj jeden a pol balicka ak by ste niektora mala zaujem 🙂

janib
11. zář 2023

Ahoj, mám 2 balení této antikoncepce, přenechám za 300 Kč.