Antikoncepce Lindynette 20

janesm
8. dub 2008

Ahoj holky mám poprve tuto antikoncepci znáte ji některá a jaké máte zkušenosti??? Přecházím na ní z Depoprovery.Díky za odkazy 😉 🙂

moncici5
9. čer 2015

@michalala nie tie uz davno nemam...

kaipirosca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pawluzska
31. pro 2015

Ahoj holky, chtěla jsem taky přispět do diskuze ohledně antikoncepce Lindynette 20. Brala jsem 12 let a v srpnu jsem se rozhodla vysadit. Od té doby nevím, co je bolest hlavy, splasklo mi i břicho, které poslední dobou narůstalo s každou půlkou bráni blistru. Tak jsem si řekla už dost. S přítelem máme delší vztah a perfektně nám to klape. I on sám mi říkal, ať vysadím, když se necitim dobře. Jenže když jsem začínala antikoncepci brát (HA jsem brala od 15 let) měla pro mně samá pozitiva. Vše bylo v pořádku, a že jsem trochu přibrala, jsem vnímala, jako změny v pubertě

pawluzska
31. pro 2015

Tak uběhlo těch 12 let, a pak jsem řekla dost. Teď MS nemám, udělala se mi cysta, podbřišek mám jako, když mi tam zašili dva buřtíky. Doktor říkal, že to budeme hlídat a při nejhorším budeme muset vaječníky naučit pracovat pomocí léků. Takže kdybych věděla, co to se mnou teď udělá, tak bych to nebrala! A do budoucna už bych nechtěla. Za těch 12 let jsem vystřídala tři druhy HA a u bych ji v životě nechtěla. Pro tělo je to chemie a ta do těla nepatří. Takže ani pití bylinek nepomáhá, ale asi víra tvá té uzdraví. Tak teď piju čisticí čaje, zobu ostropestr. mariánský a budu doufat, že se s touto změnou moje tělo popere samo.

sarivojvodova
31. pro 2015

@janesm Ahojky, já přes ní otěhotněla. Dr. Mi řekl, že se to někdy stane tak se udělalo spoustu testu a mimi v pořádku, ale díky ní mám stejně ditatko. 😀

andrea2006
12. led 2016

Ja mam zkusenost s touto antikoncepci velmi cerstvou. Snedla jsem dve platicka a treti letelo do kose. Mela jsem a po ni deprese, neuveritelne silne stavy uzkosti a bolest prsou a bradavek. Jedine pozitivum bylo, ze ms byla pravidelna, coz jsem pred ni nemela, ale vzhledem k tomu, ze dalsi ditko neplanuji mi to nevadi. Radeji budu spokojena, nez se potacet v uzkostech a depkach 🙂

monka26
27. led 2016

Prosím máte někdo zkušenost?? Beru antikoncepci druhý měsíc..první byl děsný dlouho menstruace a hodně silná,potom špinění,které vlastně nepřestalo úplně,takže celý měsíc na vložkách a tamponech.Říkala jsem si,že si asi tělo zvyká,teď mám znova menstruaci,mnohem slabší,ale zítra už to bude zase týden a děsí mě,že by to nepřestalo zase úplně 😒 Srovnalo se Vám to někomu další měsíc nebo prostě budu muset přejít na jinou antikoncepci??? Přítel už taky není nadšený,že jsem celý měsíc neprovozuschopná 😀 😀 😀

petulibiii
5. únor 2016

Taky jsem ji brala asi 6let a v pohodě..co jsem ji vysadila..tak po 1roce jsem jeste neotěhotněla..

petulibiii
5. únor 2016

@pawluzska mužů se zeptat jak ti tu cystu zjistili?mela jsi bolesti??

pawluzska
8. únor 2016

@petulibiii bolesti jsem neměla, kdybych nešla na vyšetření, tak bych to ani nevěděla. Když mě se po ovulaci hrozně nafouknou vaječníky, jako kdyby mi někdo zašil dovnitř dvě hrušky 😀 Bohužel moje tělo, jak bylo zvyklé na antikoncepci, nedokáže spustit MS. Tak mi doktor dal Duphaston, a příští měsíc jdu na krevní testy.

blanka_m
8. únor 2016

Ahoj já jsem ji brala přes 10 let, nikdy jsem s ní žádné problémy neměla, MS pravidelne a hned první měsíc po vysazeni jsem otěhotněla. Je to individuální,každému vyhovuje něco jineho🙂

kkarkulkaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zlatana84
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misina01
15. črc 2016

Já jsem ji brala 7 let, vysadila jsem ji v únoru. Cítím se líp, váha se nikam nehýbe, tu si držím už pár let, zdravě jím, mám pohyb. Nicméně jsem po vysazení menstruaci dostala jednou a pak už ne, ovulace žádná, ms žádná, píchnutý agolutin, nasazen duphaston. HA už nikdy ☹ zkusím to srovnávat bylinkami.

jjjaruska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misina01
18. črc 2016

Brala jsem ji 7 let, rozhodla jsem se vysadit letos v únoru. Problémy s ní nebyly, nepřibírala jsem po ní, bolesti hlavy se taky neobjevily. Celkově jsem s ní byla spokojená 🙂 problém nastal až po jejím vysazení, kdy mi absolutně nechtěl naskočit cyklus, neměla jsem ovulaci, takže jsem dostala injekci agolutinu, po ní přišlo jen špinění a nasadili mi duphaston (hormony). Je to již 5 měsíců od vysazení, duphaston beru stále a první ovulaci jsem měla tento měsíc. Ale těžko říct, třeba bych tento problém měla i po vysazení jiné HA 🙂

eidriel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucka525
Odpověď byla odstraněná
Zobraz