• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Antikoncepce Yadine, přibraly jste po vysazení?

14. dubna 2014 
Ahoj holky,antikoncepci jsem přestala brát v květnu snažíme se o mimo.Zatím neúspěšně....Chtěla jsem se zeptat,taky jste po vysazení začaly pribirat?Mne se váha držela,než jsem ji vysadila.Teď mám zhruba 10kg nahoře...:'(
29. pro 2012 v 16:19  •  čeká miminko, termín má v únoru 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak26 ja brala yadine par mesicu. Pak jsem mela oboustrannou masivni, plicni embolii. Jakmile jsem prestala yadine brat pribrala jsem asi 7kg. Ale tezko jestli za to mohlo vysazeni yadine nebo drasticka lecba.
29. pro 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mamkamarketa no ja ji brala skoro 7 let a po celou dobu vše v pořádku...menses jak hodinky..
29. pro 2012 v 16:31  •  čeká miminko, termín má v únoru 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ráda slyšim, že se to nestalo jen mně. Já přibrala po vysazení Stodette (z důvodu trombózy, takže asi podobná medikace jako u mamkamarketa) 10 kg. Gynekolog mi tvrdil, že antikoncepce za to určitě nemůže, ale poněvadž při jejím užívání jsem zhubla a po vysazení přibrala, připadalo mi to jako zvláštní náhoda.
1. led 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem po vysazení Yadine nepřibrala ani gram.
1. led 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skotskaa taky si myslím že za to může to vysazení,při braní antikoncepce jsem měla váhu pořád stejnou +- náké kilo maximálně
9. led 2013 ve 21:41  •  čeká miminko, termín má v únoru 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ladie tak to závidím :wink:
9. led 2013 ve 21:42  •  čeká miminko, termín má v únoru 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já brala Jeanine, doktor mi říkal, že je srovnatelná právě s Yadine a po vysazení 15 kg nahoře během půl roku :frowning2:
10. únor 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karaj je to šílené,mám to všecko na břiše a zadku...
13. únor 2013 ve 20:49  •  čeká miminko, termín má v únoru 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dolů to nejde :slight_smile: Tedy teď jsem byla těhu, takže jsem nehubla, ale teď se na to vrhnu a doufám, že to půjde.
14. únor 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karaj. Tak snad ti to půjde dobře :wink:
14. únor 2013 v 15:00  •  čeká miminko, termín má v únoru 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja ji porad beru, ale mela jsem trombozu (nemela bych ji dal brat) a pri warfarinu jsem take pribrala. Nevim kolik presne, ale mohlo to byt kolem 5 kg.
14. dub 2014 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek