Antikoncepce+přerušovaná soulož. Můžu i tak otěhotnět?

nicole96
28. lis 2013

Ahojte všichni,
mám na vás dotaz. Užívám skoro rok antikoncepci Lindynette 20. Teprve po půl roku užívání jsem měla první pohlavní styk. Je mi sedmnáct a pohlavního styku jsem se bála.
Asi před 2-3 měsíci jsme přestali s přítelem používat kondom, protože se mi z toho dělá špatně a mým pohlavním orgánům také. Naše soulož je proti i přes braní antikoncepce přerušovaná. Myslíte,že i přes to všechno je nějaké procento,že otěhotním.Jaká je spolehlivost mé antikoncepce v této délce užívání. beru na přesnost +- 3 hodiny.
Mám z toho strašný strach,jelikož mám poslední dobou zvětšený podbřišek. (Avšak mám nejspíše i žaludeční potíže-čeká mě vyšetření gastroskopie).
Myslíte,že podbřišek může být nafouklý třeba z důvodů nějakých problému se střevy (v důsledku se žaludkem), nebo je pravděpodobnější těhotenství. prosím, povězte¨předem všem díky

Nicol

pegynka
28. lis 2013

Nicol,jelikoz uz beres antikoncepci takovou dobu,je mala pravdepodobnost,ze bys byla tehu..Samozrejme nejake procento je,ale skoro mizive...Myslim si,ze to muze souviset i s tema zaludecnima potizema,zaludek nepracuje jak ma a tudiz proto muzes byt nafoukla...Pokud mas i presto "strach",udelej si tehotensky test a budes mit jasno 🙂

lucik78
28. lis 2013

Nikol myslím těhotná určitě nejseš mužeš mít i nadýmání proto máš zvětšené břicho a máš žaludeční potíže antiko bereš dost dlouho také mám problémy se střevy 😒

klaire22
28. lis 2013

těhu určo nejsi, u antikoncepce je vysoké procento, že neotěhotníš, kor když praktikujete přerušovanou soulož 😉

kyspanek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz