Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhotná přes antikoncepci. Nestalo se to někomu?

kathrinepierce
1. dub 2020

Uzivam antikoncepci yosefine jiz skoro rok.
Tento mesic jsem dostala ms, a hned potom me zacala bolet strasne prsa, ztmavly bradavky, pri styku lepkavy bily vytok, boli me zada a bricho, avsak nafoukla si nepripadam.
Ha beru max s hodinovym spozdenim.
Nevite co je to? Nestalo se to nekomu?

mariegroth
AMBASADORKA
1. dub 2020

Ja otehotnela na antikoncepci 🙂. Brala jsem ji poctive, ale hold ne vsechno je stoprocentni. Udelej si test at mas jistotu

kathrinepierce
autor
1. dub 2020

@mariegroth diky moc.
A jak si to poznala, popr. Symptomy?
Protoze pres ha dostavas umelou ms, dostala si ji, i kdyz si byla uz tehu?

mariegroth
AMBASADORKA
1. dub 2020

@kathrinepierce Obrovska unava a prostě pocit, že jsem těhotna. Dostala jsem MS.

kathrinepierce
autor
1. dub 2020

@mariegroth já prave mam uz deti, takze vim a poznam ten pocit a takove ty pozn. Znaky ktere sem mela. Ale takove jeste ne, teda krome tech prsou.
Takze sis udelala test a vysel. A jak dlouho jso dostavala ms?

mariegroth
AMBASADORKA
1. dub 2020

@kathrinepierce tehotenstvi jsem zjistila de facto hned na zacatku. Ja prave nikdy tehotna nebyla. Ani nevim, proc jsem tenkrat po tom testu sahla. Dostala jsem MS a kratce po si udelala test

krupka3
1. dub 2020

Ja osobne si myslim, ze v selhani HA hraje vzdy roli lidsky faktor. Kazdopadne tady nikdo nema vesteckou kouli a nedokazeme ti podle vytoku a bolesti zad rict, jestli jsi tehotna nebo ne. Kup si tehotensky test, nacurej na nej podle navodu a za 3min budes moudrejsi.

kathrinepierce
autor
1. dub 2020

@mariegroth aha moc dekuju za info.
A nejakej vytok?
Ja byla tehotna 2x a stejny to bylo. Beadavky, kovova pachut v ustech a hojny vytok

mariegroth
AMBASADORKA
1. dub 2020

@kathrinepierce Ano, ted si vzpominam, ze byl takovy belejsi a mel mirny zapach. Urcite si udelej test at mas jistotu 🙂

kathrinepierce
autor
1. dub 2020

@krupka3 no, podle mě; toto forum je tu od toho aby si ženy vyměnili své zkušenosti a názory.
Já jsem.své první těhotenství poznala o.mnoho dřive, než jsem si udělala test. Test byl jen mým potvrzením intuice. Ale to nemusim připominat, to pozná každá žena na svém těle.
Těhotenství s ha nebo bez, je rozdíl, protože ms stále probíhá.hormony jsou uměle, tudíž matoucí, zdali to je nevolnost z ha či těhotenství.
Díky jinak za názor.🤙

kathrinepierce
autor
1. dub 2020

@mariegroth no právě já ten výtok nemám.
Jen při styku jsem ho.měla.

mariegroth
AMBASADORKA
1. dub 2020

@krupka3 Vzdy rozhodne ne 🙂. Je pravda, ze ve vetsine pripadech asi ano. Ja ji brala poctive, kazdy den narizeny budik. Sama jsem se pak pidila po moznych duvodech. U nekterych zen je to nadvaha, ale dalsi duvody selhani pilulky jsou treba antibiotika a pokud ma clovek prujem nebo zvraceni.

kathrinepierce
autor
1. dub 2020

@mariegroth jj o tom vimcetla jsem pribalivy letak.
Diky moc

sangina
8. dub 2020

@mariegroth moje dcera se narodila přes užívání antioncepce

Sem začni psát odpověď...

Odešli