Antikoncepční kroužek Teyla a špinění. Máte zkušenost?

martinahost
28. čer 2022

Ahoj, prosím vás můžu se zeptat jestli nemáte zkusenosti s antikoncepčním kroužkem teyla a dlouhým špiněním po menstruaci? Půl roku používàm kroužek a neměla jsem žádné problémy a upravila se mi i menstruace.. Po poslední menstruaci která začala 15.6 a po zavedení nového kroužku ale furt špiním a občas mě trochu pobolíva podbříšek a už mě to obtěžuje. 9.6 jsem byla taky na gynekologii na preventivní prohlídce a bylo všechno v pořádku, žádný zánět, cytologie v pořádku ,tak už nevím co se děje.. Volala jsem doktorce a že prý mám počkat na další cyklus, ale právě se chci zeptat jestli s tím někdo nemá zkušenosti a jak popřípadě zastavit to špinění. Ze špinením po menstruaci jsem měla problémy i než jsem začala používat kroužek, pak se to díky kroužku upravilo a teď zase a už to trvá nějak dlouho... Přemýšlím jestli to může být tím že jsem kroužek zavedla asi o 15 minut dřív, anebo ještě mě napadlo že jsme den po ukončení menstruace ( to jsem ještě nešpinila) byli na koupališti a na druhý den jsem začala špinit..

lencaa11
28. čer 2022

@martinahost může ji o ovulaci třeba a nebo tělu nesedí kroužek na zástavu soisneni bych užívala max vytamin C nebo si koupila kontryhel čaj jinak bych počkala do další Ms když se to bude opakovat tak se tělo vrátilo zas jak bylo před kroužkem