Antikoncepční tělísko a chuť na sex. Zkušenosti?

25. lis 2021

Ahojky, s tělískem nemám žádné zkušenosti, může se stát, že po jeho zavedení klesá chuť k sexu? Po prášcích jsem chuť k sexu vůbec neměla, tak nevím, jestli se to může stát i u tělíska....Po dvou dětech řeším, jakou antikoncepci zvolit. Prášky už nechci a ani nemůžu, kvůli křečovým zilam. Dlouho nám fungovala metoda plodné/neplodné dny, ale teď už se mi riskovat nechce. Znám i všechny ostatní druhy antikoncepce, ale nějak mi přijde vše na prd🙄 Děkuji.

lilianapul30
25. lis 2021

Ahoj, abych se přiznala, tak před tělískem jsem vubec k sexu chuť neměla a bylo to pro mně hrozně otravný ale po zavedení tělíska se mi chuť k sexu vrátila a jsem za to moc ráda, ale přece jen, jsme každá jiná, takže musíš zkusit.

lilianapul30
Autor odpověď smazal
Zobraz
maxulekapcule
26. lis 2021

Asi taky zalezi, jestli je hormonalni nebo obyc. Ja mela obyc a chut se vytratila, protoze jsem se strasne citila po medi. Radej jsem si to nechala vytahnout a bylo po problemu 🤣

aaaa15
26. lis 2021

Mám hormonální (už podruhe) a chuť je určitě větší než při hor. antikoncepci. Teď tedy ještě kojim, ale i tak vše ok.

konidana
26. lis 2021

mám nehormonální tělísko a chuť je stejná, požitek větší🙂

autor
26. lis 2021

Děkuji všem. Přeci jen to stojí dost peněz, tak mám obavu, aby se pak nemuselo vyndat...