Tělísko Levosert a možné deprese?

klonkytka
17. pro 2020

Ahoj holky, mám zavedené tělísko od září, jenže začaly mi deprese. Nic mě nebaví, jsem bez nálady, špatně usínám. Může to být tím tělískem? Nemám prostě do ničeho chuť. Navíc to špinění je skoro každý den. Každý den jsem na vložce. Už mě to nebaví. Kdy si asi tělísko sedne? 4 měsíce je krátká doba. Ale myslela sem si, že po třech měsících se to ustálí a zlepší.

Jaké máte zkušenosti s Levpsertem?

Nechat si ho vytáhnout? Zase jakou jinou antikoncepci?

Děkuji

areh
17. pro 2020

S dovolením se přidám. Uvažuji o zavedení,tak si ráda počtu zkušenosti

elinkav
17. pro 2020

S depresemi neporadím. Mám toto tělísko od začátku prosince. Ze začátku jsem špinila, teď mám už 9 dní menstruaci. Takže nemůžu čekat, že to brzo skončí? 😄 Vydržte, ono si to sedne... 😉

klonkytka
autor
17. pro 2020

@elinkav sedne, ale kdy? 😀

klonkytka
autor
17. pro 2020

@elinkav já špiním od září. V noci jsem ok. A ráno špinění.

lucias11
17. pro 2020

@klonkytka já ho mám od července a trvalo mi 2 měsíce než si sedlo. Ale deprese nemám, únava a bez chuti ano, ale to přisuzuji nevyspání kvůli malému. Na prášky jsem reagovala blbě,tak jsem se bála,ale jsem spokojená

veronika9595
21. pro 2020

Já měla Kyleenu, ale je to dost podobné. Deprese byly můj nejmenší problém. Šílené hormonální akné, +20kg nahoře, vypadané vlasy, každá menstruace bolesti jako blázen a právě také deprese. Nejhorší rozhodnutí v této oblasti co jsem kdy udělala. Všechny vedlejší příznaky se plížily pozvolna a potupně takže chvíli trvalo než jsem mohla s jistotou říct že to bylo tím, teď už o tom ale není pochyb. Rozhodně nedoporučuji. Pro představu přikládám foto jak vypadala moje pleť předtím a pak s tělískem. Fotka “před” jsem si fotila nalepovací řasy proto tak divný úhel 😅
Po roce šlo tělísko ven, a šlo by ven ikdybych se nerozhodla otěhotnět