Asumate - lze začít užívat i bez menstruace po porodu?

prde_lina
17. srp 2015

Ahoj, dr mi napsal po porodu antikoncepci Asumate, prý se má brát první den menstruace, jako vlastně veškeré prášky. Jsem 6 týdnů po porodu a nekojím. U první dcery jsem taky nekojila a ms přišla až někdy po 4 měsících, to se mi čekat nechce. U první mi napsal Azalii a tu jsem začala brát hned.. Můžu i tohle nebo mám opravdu čekat?

prcek21
15. zář 2015

@prde_lina ahoj mohu se zeptat, jak ti tato antikoncepce vyhovuje? Dnes mi ji doktor predepsal, ze je setrna a je to novinka... Ale zatim co jsem cetla na netu:/ spis mam z toho strach krvaceni, pribirani, bolestiva menstruace... Dekuji za tvou zkusenost

prde_lina
autor
15. zář 2015

Beru ji tři týdny a z toho tři týdny mám menstruaci.. žádný špinění, ale fakt prostě menses.. Jinak nic, tak doufám, že s dalším platíčkem se to srovná

monkn
9. říj 2015

ahojky holky, včera jsem začala brát asumate...prosím jaké máte zkušenosti?, když to tu čtu, tak se docela bojím 😒

prcek21
9. říj 2015

Já jsem ani nezačala brát a poprosila jsem gynekologa o tu před otěhotnelním brala jsem jí 10 let a vše bylo ok... Nechtěla jsem experimentovat

monkn
10. říj 2015

já ji už beru a uvidím...ale před tím jsem měla slabou antikoncepci, kterou mphou i maminky při kojeení, a ta mi to neudržela a měla jsem to třeba 14 dní...proto mi dr napsala tuto, že by to měla udržet, ale musí se prý brát ve stejnou hodinu 😵