Berete antikoncepci Minisiston?

jarunkaxyz1
23. črc 2014

Ahoj maminky, je zde některá, co bere antikoncepci Minisiston? Já jsem jí začala brát cca po 8 letech a potřebovala jsem se poradit ohledně jedné věci, kterou si už nepamatuju 😉 Já ji blbec vzala dneska (třetí den) o hodinu později a už mi "hrabe", že to nebude fungovat 🙂 🙂 Musí se to brát přesně na hodinu přesně nebo lze i plus mínus hoďka?

Moc díky!

jarunkaxyz1
autor
25. črc 2014

nikdo žádné zkušenosti? 😉

roseinka
25. črc 2014

@jarunkaxyz1 brala jsem 8 let, rozhodně ne na hodinu přesně, někdy i s 12ti hod zpoděním...

aktide
25. črc 2014

Taky jsem brala dlouho a rozdil nekolika hodin mi nikdy nezpusobil zadny "problem" 🙂

maqggienka
25. črc 2014

@jarunkaxyz1 Já brala vždycky ráno, když jsem se vzbudila a nebylo to nikdy na hodinu 🙂

jarunkaxyz1
autor
26. črc 2014

Díky moc - a ještě jedna otázečka - trpím na bolesti zad a někdy i hlavy...proto ne sice denně, ale dost často beru analgetika (Panadol, Valetol) - to by možná byla otázka pro nějakou lékárnici, ale přeci jen - je mezi Vámi některá, co při této antikoncepci užívá také častěji analgetika a je to bez "rizik", že by se snižoval účinek? Díky moc 😉

missuulle
26. črc 2014

@jarunkaxyz1 brala jsem jí tak 6let a pravidelnost u mě nebyla, kolikrát jsem si ji vzala o dost později a někdy jsem i vynechala,ale to se opravdu stalo tak cca 4x za tu dobu. tak o nějakou hodinu bych vuuubec nerešila 😉

jarunkaxyz1
autor
9. srp 2014

Holky a ještě jedna věc - když se náhodou stane, že v době užívání HA máte průjem nebo zvracíte...a zařídíte se podle letáku....chápu to dobře, že po té 7dmi denní pauze následuje při pravidelném užívání zase spolehlivost tablet? Myslím tím, že třeba zbývají 3 tablety do konce jednoho plata, následuje průjem, tím pádem ty 3 tablety nechám být, tím si posunu 7mi denní pauzu na MS a pak začnu brát tablety z nového plata a už je na ně zase spoleh? Moc se omlouvám, jsem s těmi dotazy jak puberťačka, ale nebrala jsem to strašně dlouho 😉 Děkuju moc!

niikkyy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
clarys
8. dub 2017

Snad se tady nekdo najde...a poradi..dr. mi predepsala tuto antikoncepci,stim,ze ji mohu hned uzivat..sem po porodu,MS sem jeste nemela a nekojim...v patek sem si vzala 5 den pilulku a spritelem sme na to vlitli..bez dalsi ochrany..je moznost,ze muzu otehotnet?sem ted stoho naprasky 😬