Bonadea. Máte zkušenosti?

nikyrm
19. pro 2019

Ahoj všem, zakládám nejnovější diskuzi na téma ant Bonadea. Prosím o zkušenosti. Dnes bych ji měla po roční pauze začít brát. 🙏🏼

zdravuska1989
19. pro 2019

Ahoj, já ji brala 3roky a za mě nej antina, vlasy super, pleť taky, váha se nehla, i MUDr si chválila že mi dobře drží cyklus jelikož mám endometriozu tak jsem brala tahem ale žádné krvácení mimo cyklus atd.... po porodu se k ní plánuji vrátit 👍

nikyrm
autor
19. pro 2019

@zdravuska1989 Děkuji moc za zkušenost. Alespoň něco pozitivního. Protože zatím jsem cetla samé negativa nevolnosti apod. Tak nevím zda do ni jít či ne.

caverina
19. pro 2019

Promin,ze odbocim....to opravdu zalezi na konkretni zene....ja se ptala na zkusenosti na tabletky na oddaleni menzes...skoro vsechny psaly super a bez problemu....ja uz po dvou tabletach zacala hodne krvacet a zle mi bylo jako uz dlouho ne....tady opravdu plati....nevyzkousis .
nevis...

nikyrm
autor
19. pro 2019

@caverina to máš asi pravdu. 😒 Ale i tak mi ty recenze a zkušenosti holek dalo zpátečku, že nakonec opět asi zůstanu bez antikoncepce

caverina
19. pro 2019

@nikyrm no vidis a treba by jsi zrovna ty byla mozna spokojena🙂

jessical
20. pro 2019

@nikyrm V 16 jsem začala Bonadeu užívat, moje první a zatím jediná antina a nemohla jsem si vynachválit 🙂 krásná pleť, žádné přibírání, byla jsem spokojená.. V 18 jsem vysadila.. V 21 po porodu jsem se k ní opět vrátila, protože jsem nekojila a vždy jsem s ní byla spokojená a druhé dítě jsme ihned opravdu nechtěli.. Za rok užívání jsem přibrala skoro 15kg, docházelo u mě ke stavům přecitlivělosti a měla jsem docela silnou nechuť k sexu.. Po roce vysazení jsem ucítila obrovskou úlevu z hlediska psychiky, přestala jsem tloustnout a konečně jsem našla zase chuť k sexu 😉 nechápala jsem, co se se mnou děje.. Po vysazení jsem měla jasno.. Už nikdy více 🤷‍♀️ prostě každému sedne úplně jinak, stejně tak jako mně před těhotenstvím seděla, nyní už bych to v životě nedala do pusy 😀