Dva prášky antikoncepce v jednom dnu

roblij
8. zář 2018

Ahoj holky možná budu vypadat jako blbec ale stalo se mi že dneska se si vzla ha 12 odpoledne a 22 ;00 taky omylem a ted nevím esi to poruši nejak ochranu a taky esi v pondělí si ho mám vzít normálně ve 12 odpoledne

stazinka2018
8. zář 2018

@roblij to musi byt napsano v pribalovem letaku. Pokracuj v uzivani normalne, tedy v nedeli ve 12, v pondeli ve 12,... Ochranu to neporusi.

roblij
autor
8. zář 2018

@stazinka2018 jenže já si do dneska vzla sobotu ve 12 odpoledne a neděli taky ve 22: 00 omylem a teď nevím co že může stat a taky esi v pondělí si Ho mám vzít normálně ve 12: 00 odpoledne pač je beru ve 12 odpoledne

stazinka2018
8. zář 2018

@roblij ja te nechapu, pises chyby a zmatene. Nedele je zitra resp. dnes teprve... Takze sis vzala dve tabletky v sobotu. Od ted si vem vzdy ve 12 hod. tabletku. Mimochdem 12 hodin je poledne, ne odpoledne.

roblij
autor
9. zář 2018

@stazinka2018 A teď nevím esi mám brát v pondělí normálně ve 12 poledne když sem si vzal omylem prášek na víc, včera byla sobota tak sem si vzla sobotu ve 12: 00 a ve 22 sem se probudila a měla sem zafixsovamo že si musím vzít prášek tak sem si ho vzala ale pak sem si uvědomila že je sobota a vzala sem si neděli omylem takže sem si vzala sobotu i neděli v jednom dny, prosím poruší to nějak brání prášku, a mužů si ho vzít v pondělí Normaně v danou dobu

alcar
9. zář 2018

Vyrostou ti parohy a jeste k tomu dve delohy. 😀

Nestane se samozrejme vubec nic!

leniczka23
9. zář 2018

@roblij vem si normalne dnes i zitra. Zadnej den nesmis byt bez prasku.

ange_de_la_morte
9. zář 2018

@leniczka23 : já myslím že slečna to moc nechápe hlavně proto že na platíčku ji teď ta neděle chybí 🙂

roblij
autor
9. zář 2018

@ange_de_la_morte jenže já si včera vzala neděli omylem i sobotu takže dneska si ho nemůžu vzít páč sem si včera vzala sobotu i neděli omylem

roblij
autor
9. zář 2018

@ange_de_la_morte sobotu Sem si vzala normálně ve 12;00 a v 22 hod se probudila a omylem sem si vzala neděli a pak sem si uvědomila že je sobota takže sem si vzdala 2 prášky v jednom dny a dneska už si ho vzít nemůžu páč tu neděli sem si vzala včera večer omylem večer

alcar
9. zář 2018

Bude ti proste jeden prasek ted chybet. Budes muset zajit pro recept na gyndu o den drive. To je jediny problem. A pokud mas na platicku napsane dny, tak holt budes ted brat pondelni prasek v nedeli, uterni prasek v pondeli, dokud nedoberes platicko. Je to moc slozite???

alcar
9. zář 2018

A dneska si ten prasek samozrejme vezmi. Ten vcerejsi ve 22 vubec nepocitej.

roblij
autor
9. zář 2018

@alcar ale je neděle a já si tu neděli vzala omylem včera i sobotu

roblij
autor
9. zář 2018

@alcar vzala sem si 2 prášky včera sobotu i neděli a teď nevím co dělat další prášek si můžu vzít a v pondělí protože tam tu neděli nemám když sem si ji vzala včera omylem

leniczka23
9. zář 2018

@roblij pane boze my to chapeme a vsichni ti pisou ze ted to budes mit posunuty, takze dnes si vezmi.pondeli zitra utery..proste to budes mit o jeden den posunuty. Nemusis nam psat tisickrat to same dokola.

alcar
9. zář 2018

Proste si dnes vezmi ten PONDĚLNÍ prášek, i když je neděle!

alkuska
9. zář 2018

Nebo si dneska vem ten úplně poslední a pak už ti ty dny budou sedět. Probůh.

stazinka2018
9. zář 2018

@alkuska tak to si myslim, ze nepochopi..😁

leniczka23
9. zář 2018
alkuska
9. zář 2018

@stazinka2018 Jsem to zkusila, no... 😇

leilinka1234
9. zář 2018

To je jasný, že to nechápe, protože jak si má vzít pondělní prášek v neděli... To přeci nejde :D

tulikiss
9. zář 2018

vim ze je to trochu mimo tema, ale to si byla vcera tak nalita nebo zhulena ze ti nebylo divny ze je noc a ty si beres prasky v prave poledne.....
jinak pokud mas prasky na 3 tydny tak maji stejne slozeni tak je jedno jak je prasek pojmenovany..

leilinka1234
9. zář 2018

@tulikiss tak jako mně se to taky stalo a byla jsem naprosto v pohodě 🙂 člověk občas může zblbnout... Ale já tak nehysterčila :D