Femcap a jiné moderní "pesary". Máte zkušenost?

listicka77
5. bře 2009

Ráda bych si pořídila femcap (www.femcap.com). Moc by mě zajímalo, zda má někdo zkušenost s ním a nebo s podobnými výrobky, našla jsem např. ještě Lea contraceptivum - http://www.medisave.de/index.php
Za zkušenosti (třeba i zprostředkované) budu velmi vděčná. 😉

spajdinka
5. dub 2012

@deniiiiii
Ahoj, prodáváš ještě Femcap?? Sháním právě tu nejmenší velikost...dej prosím vědět. Díky 🙂

adri001
11. dub 2012

Taky mám zájem o hromadnou objednávku!!! 🙂

petulka86
22. dub 2012

ahoj, taky bych rada vyuzila hromadne objednavky, prosim, pokud by se seslo dost zajemkyn a objednavka se uskutecnila, dejte mi prosim vedet na mail: petulinka.j@seznam.cz
(moc tu nebyvam) Diky🙂

loginzakterysenestydim
25. dub 2012

A na kolik to při hromdné objednávce vyjde? Možná bych měla zájem.... Kdyžtak dejte vědět na tsejlinka@seznam.cz, kdyby přece jen 🙂

petulka86
10. kvě 2012

femcap je ted k sehnani na aukru! 😎 , kdo ma zajem mrknete nebo mi pisnete SZ, preposlu 😉

meretneeth
18. črc 2012

kdo by se mnou šel do hromadné objednávky TEĎ? 🙂

petulka86
18. črc 2012

ja uz bych teda do hromadne objednaka ani v budoucnu nesla, myslim ze uz se to ani nevyplati. Zvlast kdyz chce clovek k tomu femcapu i contragel, kterej je v anglii drahej a tezko sehnatelnej. Tady se da sehnat uz oboje za stejnou cenu jako kdybych si to objednala v zahranici(i s postou). Mam to od tohohle prodejce, uz neni na aukru ale ma svuj eshop(zatim je v CR nejlevnejsi) www.pesarfemcap.cz

jankaa3
18. črc 2012

@meretneeth Já bych do ní šla, nadchlo mě to, ale bohužel od minulých uživatelek tu moc pozitivních reakcí po objednání nezaznělo (nepodařil se jim pořádně zavést), tak nevím. 😒

@petulka86 Má to hodně levné, ale pořád ještě ze zahraničí vyjde levněji (pokud se poštovné podělí). 😉

petulka86
18. črc 2012

je to jen o cviku já se toho ze začátku taky bála, hlavně se to nesmí moc řešit hlavou a stresovat se protože pak se stáhnou poševní svaly , pochva není dost zvlhčená a jde to blbě. Já už to mám naštěstí nacvičené a zkontorlované od doktora, sedí dobře, tak už jsem klidná;) No jestli to vyjde levněji tak možná max o 2 stovky a to mi za to nestojí, hlavně teď podražila pošta a celkově doprava je mizerná kvůli olympiádě, kamarádka čeká na balík z anglie už skoro měsíc:/

jankaa3
18. črc 2012

@petulka86 Takže jsi spokojená? 🙂 Taky jsem pročítala, že třeba sedne a v průběhu se jim posunul nebo i rovnou převrátil, tak se bojím... Kdyby dvě stovky, to sice není moc, ale pokud ho koupím a pak mi bude zbytečně ležet, když se mi to s ním nepovede, tak by mi to i tak vadilo... A s dodáním se nějak nebojím, nedávno jsem z Anglie objednávala a za týden byl balíček u mě. 🙂

petulka86
18. črc 2012

@jankaa3 jj, ze začátku jsem se bála(jsem krátce po druhém porodu, tak jsem se obávala velikosti čípku) i když jsem měla pocit že to sedí tak jak má, ale co mi to schválil můj gyn tak jsem v pohodě. Nechápu jak se někomu mohl převrátit, podle mě musel být špatně zavedenej, protože když ho tam máš správně, je tam podtlak a je pěkně přicuclej, občas jde spíš hůř vyndat než zavést🙂) Nj když já jsem chtěla i contragel a ten je lepší k sehnání v německu a objednávat ze dvou zemí se mi fakt nechtělo a nic proti hromadným objednávkám, ale nikoho tady neznám osobně..tak mi přijde lepší nakoupit v eshopu za určitých obchodních podmínek s fakturou kdyby byla krabička poškozená dá se reklamovat. já jsem teda tuhle možnost vřele uvítala ty dvě stovky navíc mi za to stojí. Mně doktor hned po šestinedělí cpal mirenu, ale já už nic hormonálního nechci a tam bych vyhodila 5000! kdyby to nesedlo a kamarádky co se po porodu chtěly vrátit k dříve používané HA, tak jim najednou neseděla měly migrény apod. (což prý vlivem porodu může být, že HA co dřív seděla už nevyhovuje) a než našly prášky co jim sedly tak vyhodily taky dost peněz..takže jsem to riskla no a naštěstí dobrý;)

petulka86
18. črc 2012

jo a řekla bych že do diskuzí píšou spíš ty co s tím maj problém(já jsem spíš vyjímka potvrzující pravidlo 😀 i dkyž taky ne, mám tuhle diskuzi v sledování od doby co jsem ho sama sháněla;)), než ty co jim to vyhovuje;) ale to je vším🙂

jankaa3
19. črc 2012

@petulka86 Na ta tělíska už jsem se taky dívala, ale přesně jak píšeš, raději chci první vyzkoušet tohle, než třeba pak vyhodit x-tisíc, přijde mi to lepší, ale děti plánuju až tak za 5 let, ale do HA se mi znovu nechce, i když mi seděla a žádné problémy jsem neměla. To je dobře, že ti to sedlo, právě taky mi přijde, že ty spokojené už se moc neozývají, což je škoda, to povzbuzení bych potřebovala. 😀 A ještě mám otázku, sama ten Femcap tedy asi necítíš, ale co partner, ten o tom taky neví? Nemůže o to nějak "zavadit"? 😀

petulka86
19. črc 2012

@jankaa3 popravdě poprvé když jsem zavedla jsem měla pocit, že není možné aby ho partner necítil, zdál se být hodně blízko, ale opravdu ho necítí(s to s velikostí rozhodně problém nemáme;)), ptala jsem se několikrát🙂)jen jednou v jedné poloze o něj prý asi zavadil, ale prý to nebylo nijak nepříjemné, ten silikon je měkkounký takže asi jakoby zavadil o můj vlastní čípek;) Jinak při zavádění mi hodně pomohl dost podrobnej návod s obrázkama v češtině, kterej jsem u toho měla(další důvod proč jsem ráda, že jsem si ho nakonec koupila tady;))

jankaa3
19. črc 2012

@petulka86 Tak to je dobře, toho jsem se taky obávala. 🙂 Tak objednám a uvidím, pak dám vědět, jestli jsem uspěla, snad to někomu tady pomůže, už dlouho tato diskuze stagnuje. Děkuji za pomoc. 🙂

petulka86
19. črc 2012

@jankaa3 není zač, já taky zoufale hledala nějaké recenze než jsem ho objednala, nakonec jsem četla recenze v angličtině ze zahraničních for, protože, tady toho fakt moc není.:/ Jinak jsem ted koukala, že ho maj v akci na forlady cz ale mají tam zas drahej ten contragel a poštovný, takže to pořád vycházi nejlíp na pesarfemcap.cz
Ok, určitě sem pak taky přispěj🙂

jankaa3
19. črc 2012

@petulka86 Přesně tak, taky koukám a vychází nejlíp pesarfemcap, i když jen o malinko. Ten Contragel být musí? Mám doma právě ještě nevyzkoušený Pharmatex krém, tak jsem si říkala, že bych jej použila místo C. (i když on je na přírodní bázi zas 😒 ).

petulka86
19. črc 2012

@jankaa3 no poštu maj taky levnější a contragel skoro o stovku 😠 !
to už záleží na tobě..Můžeš i pharmatex, silikon je dostatečně odolný i vůči krému pharmatex. Jde jen o jiné složení, contragel je složením skoro jako vaginální gel, takže neškodnej, jen je uzpůsobenej k používání s pesary apod funguje jako fyzická bariéra ty spermie se do toho chytí a nemůžou se hýbat, nezabije je hned protože neobsahuje chemii. Já se třeba bojím co udělá pharmatex při dlouhodobém používání (vzhledem ke složení) s vaginální mikroflorou a se sliznicí, je dost agresivní. Ale je to věc názoru, jako ve všem, ani odborníci se neshodnou. Já jsem přecitlivělá i na kosmetiku, tak používám contragel a vyhovuje mi, je průhledný a nemá žádné aroma.

petulka86
19. črc 2012

@jankaa3 jo a stačí toho contragelu malinko udávaj max čajovou lžičku, takže ta tuba vydrží fakt dlouho, takže cena nakonec není vůbec tak hrozná

jankaa3
19. črc 2012

@petulka86 Aha, takže celkově ten Contragel bude určitě lepší, ale Pharmatex by mi silikon snad nijak nepoškodil, já asi první použiju ten, když už ho tu stejně mám, samotný ho nevyužiju a je mi ho škoda vyhodit. 🙂 Moc jsi mi pomohla, jinak bych se k té koupi snad nerozhoupala. 🙂

petulka86
19. črc 2012

tj, zkus to, já jsem pharmatex ani nezkoušela, na diskuzích dost lidí psalo, že to pálí a dráždí, 2 kamarádky ho taky nesnesou a to jinak na sebe patlou kdeco, tak jsem to radši ani neriskovala. Jinak jestli není načnutý tak bys ho určitě v pohodě prodala;) Tak snad budeš spokojená🙂

jankaa3
19. črc 2012

@petulka86 Jsem úplně popletená. 😀 Když už to budu objednávat a platit to poštovné...no já ho koupím raději teda, ten krém si nechám pro případ nebo ho pak někomu střelím. Co kdyby mi náhodou nesedl a pak bych platila zase poštu. Jdu na objednávku. 🙂

petulka86
19. črc 2012

@jankaa3 😀 jj sem si taky rikala, ja si objednala dokonce 2 ty contragely 🙂) (to jeste nemeli ten eshop, bylo to na aukru, tak sem mela strach aby se to pak jeste dalo za tu cenu sehnat), ale vypada to ze to vydrzi dlouho ta jedna tuba

maninko2
30. črc 2012

baby ak by ste meli zajem mam pesar na prodej je novy nepouzity ja ho dostala a nevyužiju tak ak by ste meli zajem ta klidne za 1000 ho prodam....piste mi na mail marianka223@azet.sk

maninko2
30. črc 2012

@petulka86 mam pesar femcap na prodej nepouzivany,dostala jsem ho ale nepoužiju...ak by ste meli zajem tak za 1000cz prodam

maninko2
30. črc 2012

@meretneeth mam pesar na prodej za 1000cz nepouživany...velkost 3 pro ženy ktore maly vaginalný porod

kamejla
15. srp 2012

Ahoj, takz o tom uvazuju. Jak jste na tom?Některá z vás těhotná?🙂 používáte nadále?Díkz🙂

petulka86
18. srp 2012

ahoj používám stále, těhotná nejsem a na www.pesarfemcap.cz je v ČR pořád nejlevnější co jsem koukala. Za mě spokojenost. Používám teda s tím Contragelem

zdeniii
31. srp 2012

jéé dky za tip 🙂)) konečně antikoncepce se kterou souhlasím 🙂) určit pořídím 🙂)

fiaaalkaaa
9. zář 2012

Ahoj holky,

v patek mi prisel Femcap a mam par otazek na Vas zkusene 🙂 Po zavedeni ho vubec necitim,takze si myslim,ze to delam spravne,ale zda se mi strasne nizko,ukazovackem ho normalne nahmatam a to ho tam ani nemusim strcit cely,tak se chci zeptat,jestli je to takhle normalne nebo to mam proste spatne. Prijde mii nerealne,aby o to partner nezavadil..budu moc rada za kazdou radu..dekujiiii 🙂