Jak dlouho jsem chráněná po vysazení HA?

10. led 2023

Dobry den, prosím o radu. Brala jsem antikoncepci, která se bere v kuse bez 7denni pauzy. Ale neseděla mě, tak jsem ji vysadila a to 1.ledna, ale den predtím 31.12 jsem mela sex ale uz si bohuzel nevzpomenu , jestli byl s kondomem nebo ne. Muj dotaz zní : kdyby do me toho 31.12 manzel ejakuloval a ja druhy den vysadila prasky, tak jestli je mozne otehotneni. Dekuji.

te_reza
10. led 2023

Ja bych byla v klidu. To bys teď nějak měla dostat nebo už si má měla ne?

autor
10. led 2023

@te_reza nevim práve. Ja s tou antikoncepci ms nemela jen jsem furt spinila nebo slabe krvácela (proto jsem ji vysadila) ale je pravda, ze po vysazeni jsem mela to krvácení trochu silnejsi, tak nevim, jestli to byla menstruace nebo ne.

te_reza
10. led 2023

@anonym no říkám, byla bych v klidu, každopádně teď už se nějak chraň. Já měla po vysazení hned ovulaci (normálně v půlce cyklu) a ms po vysazení přišla normálně po 28 dnech

autor
10. led 2023

@te_reza to ja uz se chránim kondomem ale premyslim zpetne, ze jsem mela sex a druhy den jsem vysadila. Napadlo me to až dnes a trochu se stresuju 🤦‍♀️ Dekuji

autor
11. led 2023

@te_reza muzu se prosim zeptat, ale asi blbe tak se omlouvám. Ty jsi vysadila prasky a pak prisla nejdrive menstruace ? A to za kolik dni? A pak tedy za 14 dnu od menstruace ovulace ? Dekuju

te_reza
11. led 2023

@anonym po dobrání přišla ms do týdne a pak po 28 dnech cca, v půlce cyklu jsem normálně měla ovulaci (poznám podle bolestí)