Je těhotenství možné po použití Postinoru?
Dobré odpoledne, nemá někdo zkušenost?
25.prosince jsme jeli navštívit rodinu, ha jsem užila ale platičko jsem si zapomněla vzit sebou.
Tudíž jsem 26.tabletku nevzala a užila jsem 2 tabletky 27.prosince. Ten den jsme měli chráněný pohl.styk kondomem, bohužel ten praskl. Bylo 22:30 tudíž jsem nemohla do lekarny. Chyba se mi stala na začatku 2 řadku antikoncepce. Ha beru skoro 4 roky
Postinor jsem tedy vzala ve 12:30 hned co jsem ho koupila. Tudíž 14h po "nehodě"
Myslite že je těhu možné. Postinor jsem yžila poprvé a jeho spolehlivost neni tak bysoká.
Budu rada za každý koment.
Záleží jestli jeste bylo před ovulaci. Mě se stalo něco podobného, neberu HA, ale děláme to tak, ze ho manžel vynda. A tehdy to nějak nestihl. A nejdřív sme si řekli, ze to necháme, a co má stát se stane. Ale ja pak chytla hysterii, ze další dítě nechci, tak jsme šla do lékárny až o 18 hodin později. Po asi týdnu přišla predcasna MS a rozhodilo mi to celkem cyklus teda.
@95newmommy2020 diky za odpoved
No pri ha právě ovulace není.
Ale já si prostě to plato sebou nevzala no. Stačí malá chyba a je to tam.
No každopádně, už mám v sobě par hodin ten postinor a jako jsem unavena, takový hlenový výtoky mám a křeče mírný v podbříšku.
@kathrinepierce Jo mě potom taky nebylo nejlíp. Ulevilo se mi až s tou MS. Jinak ne těhotná jsem nebyla, ale potom styku jsem měla opravdu hrozne zvláštní pocit, ze by z toho dítě určitě bylo. Nikdy dřív sem to nezažila, a to se nám tohle nestalo poprvé.
@95newmommy2020 jasný to znám.
Já mám jen respekt z te pilulky, jsem se dočetla že něktrré zustavaji neplodne ci porusene vaječniky atd. Radši už nic nečtu no.
Ja byla po Postinoru těhotná. A to jsem ho užila fakt do par hodin po styku, což je prý nejlepší.
muze se to stat, ale pravdepodobnost je nizka. Pokud beres HA takto dlouho a 27, jsi si vzala 2 tabletky, mela bys byt chranena i vlastni HA (do 24h zpozdeni s tabletkou je ok a to jsi stihla nejspis). Postinor se da uzit do 72hod od styku, to take stihas. Vyloucit se to uplne neda, pro jistotu si v terminu MS udelej test, ale nebala bych se zbytecne
(ted se mi to pise, pred mesicem jsem resila totez. Escapelle jsem brala navic s vyrazne vetsim zpozdenim nez ty, sex byl presne v terminu ovulace, ale dobre, pilulka po zabrala 🙂 )

@kathrinepierce možnost je vždy udělat test v době Ms pro svůj klid ...