Která Vám vyhovuje antikoncepce?

claudyaus
17. dub 2015

Ahojky holky,
chtěla bych se zeptat která antikoncepce Vám vyhovuje / vyhovovala? 🙂
Brala jsem Triregol, ale zdálo se mi, že jsem po něm přibrala i když jsem ho brala poměrně dost dlouho.
Po neúspěšném těhotenství chci znova antikoncepci.. Jen nevím jestli si mám vzít tu samou, nebo vyzkoušet něco jiného. 😉

vendulka
17. dub 2015

já jsem x let (snad 9 let) brala jednu - lyndynette, pak jsem otěhotněla a po porodu se k ní zase vrátila,ale asi na rok a kousek, pak jsem vysadila, po čase jsme chtěli druhé,po porodu jsem se už k žádné antikoncepci nevrátila, až teď, po 3,5letech po druhém porodu jsem si nechala napsat antiko,ale jinou než jsem měla - jangee a čekám až dorazí MS .Chtěla jsem zkusit jinou bo mi přišlo, že u té co jsem brala mi odešla chuť na sex, i když dle dr. je to blbost,ale já si myslím svoje 😀 uvidím s touto

claudyaus
autor
17. dub 2015

Tak s tou chutí na sex s Tebou plně souhlasím. Když jsem brala tak jsem to měla taky tak a néé jen já ale i kamarádky.
Potom co jsem vysadila, chuť na sex se vrátila. Takže to bylo ok. Děkuji za radu, podívám se na ně 🙂

fillipepi
18. dub 2015

Já jsem byla spokojená s Jeanine. Nepřibrala jsem po ní ani deko a skvěle fungovala na pleť a bolesti při menstruaci. Po vysazení jsem otěhotněla hned druhý měsíc. Nevýhodou bylo, že jsem jejím vlivem občas menstruaci vůbec nedostala. Ale to se stalo asi třikrát za pět let.