Antikoncepce a těhotenství. Zkušenosti? Dá se otěhotnět?

martinececka
11. dub 2021

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat začala jsem brát antikoncepci po 4 prášků jsem měla nechraneny styk s tím že se do mě přítel udělal, všude bylo psané na internetu že s antikoncepci jsem chráněni již první den kdy si ten prášek vezmu v první den menstrauci což jsem to tak začala brát... teď už budu mít platičko dobrane mám poslední prášek na dnešek.. už víc jak týden mám takový mírně pobolivani podbriskem jakoby bych měla dostat měsičky a chodím pořád na malou.. mám strach a dívny pocit jestli třeba můžu být těhotná.. chci se jen zeptat jestli některá z vás užívala antikoncepci a za jak dlouho ji to účinkoval popřípadě jestli se da i tak otěhotnět beru Lindinitte 20.. Děkuji za odpovědi

martinececka
autor
11. dub 2021

@martinececka a jinak zapomněla jsem k tomu dodat miminko bych si moc přála jen mám strach prostě v únoru jsem byla těhotná ale mimodelozne tak že jsem přišla o levý vejcovod i o miminko.. Tak jsem se rozhodla brát nějaký čas antinu abych byla chráněna než se zas budeme snažit než ten strach zmizí

tasimia
11. dub 2021

@martinececka bereš tu antinu teprve chvíli, takže bolest v podbřišku je normální.. a na malou chodím taky pořád, ale to asi nebude antikoncepci😂💪. Jinak pokud si začala užívat antikoncepci jak si měla, si chráněna první den. Jinak MS bolesti při dobírání platicka mám taky.

bara88
Autor odpověď smazal
Zobraz
vaseli16
11. dub 2021

@bara88 píše to tam, v unoru prodělala mimodelozni a ma strach z dalšího těhotenství tak si nechala napsat prášky než se na to zas bude citit. Což chápu.

bara88
11. dub 2021

@vaseli16 jo už sem smazala jak sem to přečetla

vaseli16
11. dub 2021

@bara88 stane se, že něco člověk občas překoukne 🙂

themuffin
11. dub 2021

@martinececka pokud nechceš otěhotnět a máš z toho strach, tak by ses měla chránit i jinak..

martinececka
autor
11. dub 2021

@themuffin umíš číst? Beru Antikoncepci

themuffin
11. dub 2021

@martinececka umím číst a vůbec jsem to nemyslela jako urážku. Bylo to myšleno tak, že se přece můžeš chránit i další formou antikoncepce pokud máš takový strach z těhotenství jak píšeš.

alilali
11. dub 2021

@martinececka Já měla sex po 6 prášcích a otěhotněla jsem. Jak je to možné nevím...

julia00
25. črc 2022

@alilali môžem vedieť kedy ti vyšiel pozitívny test?

alilali
26. črc 2022

@julia00 Nechápu moc jak to myslíš, ale jak jsem měla nějaké příznaky, udělala jsem si test a byl pozitivní, dejme tomu 3-4 týdny po sexu.

julia00
26. črc 2022

@alilali myslela som to tak ako si to napísala. Prepáč že sa takto pýtam ale aké si mala príznaky?

berushe14
26. črc 2022

Většinou je antikoncepce hodne spolehlivá. Navíc pokud mas jen jeden vejcovod, pravděpodobnost otěhotnění se snížila na minimalne 75%. Málo kdy si vezme vejcovod vajíčko z druhé strany…vím o čem mluvím. Navíc ve většině případu se ovulace střídá…jeden měsíc pravý, jeden levý…ale taky to tak být nemusí. Já měla půl roku jen na prave straně a tam vejcovod nemám. Takže pokud chceš dítě, což chceš…jen chceš, abychom ti daly nadeji ze jsi těhotná…na 99% procent nejsi. Další otěhotnění bude těžké…

alilali
26. črc 2022

@julia00 No, tak kromě vynechání MS, tak mi začalo strašně vadit smrad s cigaret a pořád jsem chtěla něco jíst. Jinak nic. 🙂

alilali
26. črc 2022

@julia00 Jestli máš podezření, že se ti to stalo také, udělej si test, příznaky se dají dost často "namluvit", o tom by tady dost ženských mohlo napsat román.

julia00
26. črc 2022

@alilali asi týžden som mala pocit ťažkého žalúdku. (Ale to bol asi stres)Styk kedy sa teoreticky mohlo zadariť bol pred 27 dňami. Mne týždeň po styku ms prišla . Test dnes ráno negatívny. Tak dúfam že to tehotenstvo nebude.
Ďalšia ms by mi mala prísť budúci piatok tak uvidíme.
Každopádne ďakujem za odpoveď 🙂

alilali
26. črc 2022

@julia00 Myslím, že to těhotenství nebude. 🙂

julia00
26. črc 2022

@alilali test mám taký. Vidíš tam niečo? Ja mám pocit že všade vidím duchov

alilali
26. črc 2022

@julia00 Za mě úplně, ale úplně negativní.

julia00
26. črc 2022

@alilali ďakujem veľmi pekne za odpoveď 🙂

julia00
27. črc 2022

@alilali dnes som skúšal ďalší a tiež negatívny čiže tehu to asi nebude však? Dnes je sú to 4 týždne od styku.

tasimia
27. črc 2022

@julia00 no co myslíš 🙏🤷🏻‍♀️

julia00
27. črc 2022

@tasimia že asi nebude a preháňam teda nie z toho styku ktorý bol pred 4 týždňami. Ostatné boli takmer pred 2 týždňami a to by mi test ešte aj tak neukazal

tasimia
27. črc 2022

@julia00 už vydechni prosím tě. Máš zablokovanou ovulaci, sama víš máš negativní, ovulacno testy už opravdu to chce klid ;) a ne tak bláznít.

alilali
27. črc 2022

@julia00 Nejsi těhotná, v klidu 😁😘

julia00
28. črc 2022

Ďakujem

julia00
29. črc 2022

@tasimia už som sa ukľudnila len sa chcem opýtať. Tento ovulačný test som si robila deň pred menštruáciou v tej pauze. Je to negatívny ovulačný test že?

tasimia
30. črc 2022

@julia00 ano, negativní.

julia00
3. srp 2022

Tak menštruacia prišla dnes a keďže posledný styk bol toho 16.7 a teda v pondelok ale to sme mali kondóm s prerušením čiže toho sa nebojím, čiže tehotenstvo môžem vylúčiť že? Test bol včera negatívny