Menstruace během braní HA. Můžu v pauze otěhotnět?

holesov
4. zář 2010

Dobrý den,mám jeden dotaz nevím kde bych ho zařadila nebo zda tu už někde není,,, tedka v srpnu jsem měla měsíčky 2x jednou jsem je měla na začátku měsíce 5 dní a pak ke konci měsíce jsem je měla také 5 dní,po druhé jsem je dostala zrovna když jsem měla asi 3 dnypřed vysazováním HA na těch 7 denní pauzu,měsíčky mi však zkončily ale prášek si mám vzít až za 4 dny,,, myslíte že bych v těch 4 dnech jak neberu HA a mám po měsíčkách mohla otěhotnět? 😉 děkuji za vaše dotazy,,,,

luciebx
4. zář 2010

sice nemam moc zkusenost s praskama ale vim ze se rika ze i kdyz si zapomenes vzit jeden prasek tak je sance na otehotneni.. takze si myslim ze sance tam urcite je.. vsak se da otehotnet i pri HA

jeudi
4. zář 2010

já jsem nak nepochopila tvou otázku.chápu to tak ze jsi skoro dobrala platicko HA a cekala jsi na menstruaci a ta se dostavila drive nez si ha dobrala?me se to stavalo dost casto ze jsem zacla spinit driv nez jsem ha dobrala .pokud beres prasky pravidelne nic by se stat nemelo,ale souhlasim s lucii ze i pres prasky se da otehotnet

momin
4. zář 2010

@holesov urcite otehotnet nemuzes... (teda stat se to muze vzdycky i kdyz beres pravidelne ze.. 😀 ) nekdo miva normalne mesicky jen 4 dny.... a pak jeste dalsi 3 dny nebere prasky..pauzu udelej normalne 7 denni.. neboj... 😉
teda jestli tvuj dotaz dobre chapu..😀 je to nejake zmatene....
chtelo to zalozit tema at se muzem ptat a ne otazku.. 😉

mmmk
4. zář 2010

@holesov, prejmenovala jsem ti tu otazku. Pokud jsi to dostala i pres HA, zajdi si na gyndu pro jine prasky, protoze tyhle ti neudrzi cyklus. Nevim, zda muzes otehotnet, teoreticky ne, ale kazdopadne to chce zmenu prasku. Idealne nejake trojfazove. Stalo se mi totez s mercilonem.

naty
4. zář 2010

souhlasím s mmmk...záleží, co máš za HA. ale když se podíváš do příbalovýho letáku (měla sem taky HA se 7denní přestávkou), tak je tam psaný, že jsi chráněná i v době tý přestávky... 😉