Možná jsem těhotná. Mám antikoncepci dobrat nebo počkat?

zamilovany
28. led 2012

ahoj mam mozna blbou otazku ale i tk mi to neda.jiz 3 mesic v kuse beru antikoncepci ma nizky opsah hormonu a ja ji neberu ve stejny cas.s pritelem jsme se milovaly ted ze soboty na nedeli 21.1 a par dni mi neni zrovna dvakrat nejlepe.ono asi i bude jetse brzo si delat tehotensky test tak se radeji ptam na nazor kolem.antikoncepci bych mela dobrat 9.2 tak nevim zda ji ted brat nebo rtadeji pockat dekuji

hehena
28. led 2012

@zamilovany antikocepci určitě dober, akorát by to udělalo větší neplechu a zbytek se uvidí! 😉

zamilovany
autor
28. led 2012

JJ UVIDIME AKORAT ME ZASKOCILO ZE DNES JSEM TROSKU MELA KRVAVY HLEN tak snad to bude dobry....mimco bych chtel ale u pritele si nejsem jista

zamilovany
autor
29. led 2012

brisko stale poboliva nechut k jidlu taky pocit na zvraceni taky tak ja nevim....kez by se postestilo

lu777
29. led 2012

@zamilovany no já bych asi cinkla dr.... na jednu stranu by bylo pro případné mimčo bezpečnější atk nebrat, na druhou stranu jestli těhu nejsi, tak si akorát rozházíš tělo ještě víc....
ale ono plno těch těhu příznaků je jako před ms, takže těžko říct

zamilovany
autor
29. led 2012

@lu777 blby je ze jsme nedelala ty pauzy no a ani jsem se neporadila s dr.jsem krava...ja vzdy mela pred ms akorat sileny bolesti no uvidime jak to dopadne zitra si tam zavolam.

janulka1980
3. únor 2012

@zamilovany ahojkym tak jak to dopadlo? 😉

zamilovany
autor
6. únor 2012

tak jeden test nic a pak druhy test // tak nevim pockam ted na ms a pak uvidime dale

janulka1980
7. únor 2012

@zamilovany akoze v ten isty den, jeden / a druhy // ?
a co dneska, hm?