Nehormonální antikoncepce, máte zkušenost?

snezenka123
8. únor 2013

Ahoj , chtěla bych se vás zeptat na radu a vaše zkušenosti s NEHORMONÁLNÍ antikoncepcí, nebo alespoň nějakouou hodně slabě hormonální.
Trpím na migrény a moje neuroložka mi hormonální antik.nedoporučuje. Existuje třeba nějaká nehormonální injekce? Do tělíska se mi nechce jít, kondom partnerovi nevyhovuje,a antikoncepce "včas ven" , kterou praktikujeme, je sice fajn,ale co kdyby, že ...Díky moc za odpovědi.

snezenka123
autor
11. únor 2013

tak holky, dneska jsem byla u dr. a ptala se ho na možné druhy antikoncepce.
jelikož trpím na migrény a moje neurol.HA nedoporučuje, probírali jsme další možné druhy. No a ptala jsem se ho na Pharmatex,ale moc se na to netvářil, že podle něj to není antikoncepce taková, že by ji používal s čistým svědomým, že s enic nestane, že jako kombinovaná antikoncepce třeba s kondomem je určitě dobrá,ale samotnou by mi ji nedoporučoval, že to záleží na mě,ale že on by se toho prostě bál...takže pharmatex asi moc gynekologové neschvaluji 😒
doporučil mi nitroděložní tělísko, nejdříve mluvil o horonálním-Minerva-ale že pokud mám v plánu otěhotnět za cca 3 roky, bylo by zbytečné ho dávat, kvůli ceně, že je dražší cca 6-7 tis.
To nehorm.tělísko stojí 1000 a vydrží pět let. Když jsem mu říkala, že moje kamarádka po něm trpěla na záněty, atk říkal, že to je asi vyjímka, že běžně to ženy nemívají...

Takže za týden si budu volat na výsledky cytologie(dnešní stěr z děložního čípku pěkně bolel 😝 i jsem po tom trochu krvácela a te´d je mi to taky nepříjmné, takový tlak na ten čípek 😖 )no a pak se rozhodnu, jestli jo tělísko a nebo ne.

prozkoumám tady diskuze, jak jsou na tom ostatní holky, co mají nehormonální tělísko a uvidíme 😉

lprdola
6. říj 2019

Jeste zkusenosti nemam, ale laka me to 🙂 dala jsem se na zdravy zivoti styl, takze chodim cvicit,jidelnicek jsem komplet zmenila tak je cas i na tu antikoncepci.

julisa88
11. říj 2019
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

To delas dobre, doma ji mam uz par mesicu a jsem s ni moc spokojena!

smetttanov
17. říj 2019

Tu mam doma take a naprisla spokojenost, nahodou jsem na ni narazila na netu zeleny-andel.cz a ta lekarna je kousek od nas, takze jsem nevahala!

lprdola
22. říj 2019

Díky holky, pohlednu se po ni, uz to chce, porad to jen odkladam!

smetttanov
24. říj 2019

Jo to mi povidej, ja jsem do zeleného anděla chodila vzdy jen pro bylinky a na antinu jsem taky vzdy zapomínala.