• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

21. září 2013 
holky prosím, když je žena těhotná, musí mít pokaždé zvětšenou sliznici? Nevíte?
24. led 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, těhulky! Chci se zeptat, jestli některá nemáte podobnou zkušenost. Včera jsem měla termín MS a začala jsem špinit. Pokračuje to i dnes, ale pořád to není krvácení. Už týden nemam chuť k jídlu, mam pocity nevolnosti, břicho tvrdé jako kámen. Snažíme se otěhotnět už skoro 3 roky a moc si přeju, aby to vyšlo, ale mam obavy, že mi jen blbnou hormony. Navíc mi klesla i BT, sice ne o moc, ale je dole. Nemáte některá podobnou zkušenost? Díky za každou odpověď!
25. led 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hulda:osobni zkusenost nemam, ale co tady ctu od ruznych holek, tak klidne tehu byt muzes, spineni je docela bezne.. a BT pry nekdy trochu poklesne pri uhnizdovani vajicka.. co testik?? pisna pak jak to vypada :wink:
26. led 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,mám stejnej problém...
28. led 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hulda, taky jsem špinila v době očekávané MS, přesto jsem si udělala test a je pozitivní! Nakonec mi to nedalo a jela jsem pro jistotu k doktorce. Vzali mi krev - HCG 255, takže jsem těhotná, ale zatím se z toho ještě raději moc neraduju. Bojím se, aby se to špinění nerozjelo v krvácení :confounded:
28. led 2008 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky, tak ja spinim ctvrty den a MS ma dostat az v patek..
ameli - spinis v terminu MS??
28. led 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...aj ja som spinila v termine MS a predsa mam obavy si urobit testik....
28. led 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky khar, a kolikaty jsi DC?? :wink:
28. led 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky effi...co kolikaty som :grinning: som tu trosku nova a este velmi tym skratkam nerozumiem :sweat_smile:
28. led 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: kolikaty den cyklu - pises, ze jsi spinila v terminu MS, já jen kdy to bylo.. :wink:
28. led 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ohhhhhhhhhhhh dakujem za vysvetlenie :grinning: no teraz uz "pretahujem" 37. den a bolo to v 30-tom
28. led 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pokud to bylo jen spineni, tak myslim ze uz bys mohla testovat :wink:
ceho se vlaste u testu obavas??
28. led 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bolo to len ranne spinenie a nic viac....obavam sa, ze bude zas negativny :confounded:
28. led 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodne holekt pred tehu misto ms spinilo...no jestli bude negativni, jaky je rozdil jestli to budes vedet ted bo za tyden??
ja se chystam testovat asi az v ten patek.. :wink:
28. led 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
effi drzim palce :wink: ty si ktory den cyklu? .........mas pravdu, lepsie zistit skor, na com clovek je
28. led 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem dnes 27, cyklus mam 30-31dnu... od patku spinim, ms to rozhodne neni, je to lehoucke spineni, docela me to prekvapilo, protoze se mi to jeste nikdy nestalo, tak jsemm zvedava jestli uz se nahodou nezadarilo :sweat_smile:
28. led 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
khar a jak dlouho se snazite, smim-li se optat :wink:
28. led 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no polovicka by bola rozhodne najstastnejsia :wink:
28. led 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tedy zvedava jestli budes testovat a jak to dopadne :wink: drzim palce at jsou tam // :dizzy_face:
28. led 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj.holky tu pisou, ze chlapi to desne prozivaji :grinning: jsem zvedava jak zareaguje tem muj, jestli se nam teda nekdy zadari :wink:
28. led 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi ho zajtra urobim...ten moj o tom sniva uz tusim aj viac ako ja :grinning:
28. led 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak pak napis jak to dopadlo :wink: budu drzet pesti. utikam se chystat do prace a cist. mej se :slight_smile:
28. led 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki :wink: dam vediet...pa
28. led 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska rano se spineni zaclo menit n klasickou MS...takze asi testovat ani nebudu
29. led 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je skoda...ja cakam kym otvoria lekaren....
29. led 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj effi....tak dnes sa mi ukazali 2 // :slight_smile:
29. led 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kharratka - Velká Gratulace!!! :grinning:
manza uz to vi?? jak jsi mu to rekla?? :sweat_smile:

ja rano nasla na slipovce trochu krve, tak jsem mela za to, ze se MS zacina rozjizdet a ono nic, zůstalo jen u te trochy krve z rana, jsem z toho jelen :confounded:
29. led 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, chci se jen zeptat.
Včera mi měla dorazit MS, a nic.
Na testíku jen jedna čárka.
Prsa mě hrozně bolí a bříško jen trochu.
Dnes ráno jsem měla trošku špinění,ale ted vůbec nic zase.
Četla jsem, že to může být i z toho, jak se vajíčko uhnizďuje.
Co myslíte vy???????
Jsem 13 DPO
29. led 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj effi, dakujem dakujem :wink: no ten to este nevie :grinning: dufam, ze sa mi podari to tajit este 2 tyzdne a na Valentina mu oznamim velku novinu :sunglasses: najlepsie by bolo, keby som uz mala aj nejaky snimok z ultrazvuku, ale to sa asi dovtedy nepodari :confounded: ...to by bol celkom dobry darcek....co povies? No tak ten test si pre istotu kup a urob si ho tak ako si planovala :wink:
29. led 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemo-taky myslim ze by to mohlo byt uhnizdovani...zkus udelat testik za par dni znovu, cetla jsem tady od nekterych holek, ze se jim // na testu ukazala az cca v 6tt, hodne stesti :dizzy_face: a pak napis jak to dopadlo :wink:
29. led 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek