• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

21. září 2013 
khar - tak na valentyna :wink: tak to di drzim pesticky at to vydrzis, ten snimek z utz by byl super, ale myslim ze urco se stejnym efektem poslouzi cokoliv jineho, u nekterych holek jsem v albech videla fakt hezke a originalni pranicka pro tatinky :wink:
teda zjova - mas prijemne starosti :grinning: snad se k tobe brzo pripojim, od rano spineni ustava a uz skoro neni.. test jsem nakonec dneska koupila, zitra to bude 29DC tak uvidíme..
rozhodopadne ty si to uzivej a preji ti stesti a pohodu do prvnich dnu tehulko :sunglasses:
29. led 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, gratuluju novym tehulkam :wink: . Ja jsem dneska 27DC. od 22DC spinim. Uvidime, jestli MS prijde nebo ne.
29. led 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mabe, jsem na tom dost podobne, dneska jsem 29DC a od 24DC spinim...taky jsem zvedava jak to dopadne :wink: az budes neco vedet pisni :wink:
30. led 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mabe a jak dlouhy mas cyklus?? ja 30-31 tak me ted docela prekvapilo to spineni o tyden driv..
ale nevim jestli MS pocitam dobre, protoze mam pred MS 2-4dny spineni a nevim jestli to uz mam pocitak za zacatek MS nebo to mam pocitat az od data, kdy zacnu silneji krvacet..
30. led 2008 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
effi, len neviem, ci to dovtedy vydrzim tajit :grinning: asi mu to poviem po navsteve lekara aj ked ten Valentin by bol super...skoda, ze je tak daleko :grinning:
30. led 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
khar :grinning:
ms dorazila, takze zaciname dalsi snazilkovani :sunglasses:
at se dari!
30. led 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
effi, drzim palce :wink: ...ja som uz dnes rano bola u lekarky, tak mi hned aj zobrala krv a zajtra by som to mala mat uz aj potvrdene :wink:
31. led 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...v piatok mi lekarka potrvdila, ze som tehu, ale vcera som sa velmi zlakla, ked som zacala znova spinit...stalo sa vam to tiez? je to na zaciatku normalne? :frowning2:
3. únor 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Len pred chvíľkou som našla túto úžasnú stránku a rada by som sem aj ja prispievala. Kharratka, píšeš, že si začala špiniť. Je Ti aj zle, bolí Ťa niečo, alebo chce sa Ti zvracať? Ak sa cítiš dobre a "len" špiníš, tak by to nemuselo znamenať nič zlého. Ale aj tak sa sleduj. Možno sem pošlú príspevok ešte skúsenejšie ženušky, ktoré Ti lepšie budú vedieť poradiť. :slight_smile:
3. únor 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
khar-od nekolika holcin jsem tady cetla, ze spinily v tehu, zalezi asi jak moc a jake je to spineni, casto tady zaznel nazor, ze hnede spineni nevadi, vadi spise jasne cervena krev...ale vlastni zkusenost nemam :zipper_mouth: byt tebou supala bych za doktorem, ten to posoudi nejlepe a pripadne muze hned nasadit leky na udrzeni, takze shrnuto, prestoze to tady pise hodne holek, ze se to stava, asi bych to nepodcenovala :dizzy_face:
doufam, ze to bude ok :wink:
3. únor 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kharratka,
radsej by som sla k dr. Ja som prve tehu spinila, potom krvacala a potom potratila :frowning2: ,ale teraz som tiez spinila,ale mala som hematom,ktory sa odplavoval.Brala som Pambu a utrogestan a uz nespinim.Trvalo to skoro 2 tyzdne.Pokial to nie je cerstva krv,jasna cervena tak je to v pohode,ale urcite by som sla na pohotovost. Vela stastia
3. únor 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, dakujem za radu...asi naozaj k tej lekarke pojdem...jarusska, nastastie mi zle vobec nie je, ani sa mi nechce zvracat, len sem-tam spinim...
4. únor 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky netrapte se ja měla ms až do 4měsíce těhotenství a bylo vše v pořadku.teďkom mam kamaradku a ta je v 8měsíci a ms ma normalně sice ne silné ale ma.ale kontrola u lekaře je jistější mějte se :wink:
4. únor 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka73 dakujem za info...sestricka ma objednala uz na stredu, len pre istotu, keby nahodou....
4. únor 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky,
tak tu citam, ze niektora zvas mala ms az do 4mesiaca tehotenstva.
Chcem sa spytat ci ste nemali vobec ziadne priznaky, zebyste mohli byt tehu??? :astonished:
4. únor 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
myoungheee ja jsem měla ms do 4měsíce aneměla jsem žadne příznaky tak jsem hleděla když jsem došla na preventivku a doktorka mi to zdělila že jsem ve 4měsíci no je to zajimavé každé tělo je jiné.
4. únor 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,mne minuly piatok z krvy potvrdili tehotenstvo a uz asi tri dni som mala taky ruzovkasty vytok a dnes som zacala krvacat.Strasne sa bojim,pretoze som sa s niecim takym ako je krvacanie v tehotenstve nikdy nestretla.Neviem,ci to nie je kvoli tomu,ze som osem mesiacov dozadu rodila cisarskym rezom a neviem,ci som nieco neuponahlala.Strasne si zelam babatko,lebo druha dcerka mi po porode zomrela.Zajtra pojdem k lekarovi.Bojim sa,ako to dopadne.Asi dnes kvoli tomu nebudem ani spat. :frowning2: Myslite si,ze krvacanie na zaciatku tehotenstva vzdy predpoveda potrat?Ak mi niekto vie odpovedat budem rada.Drzte nam palce,aby to bolo dobre...
7. únor 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj alionuska,
ja s tym skusenost mam. Ale potratila som.Zalezi na to jaka farba to je a jak je to intenzivne.Samozrejme to nemusi hned znamenat potrat.Ale urcite by si mala byt v klude a dostat nejake prasky na udrzanie a proti krvacaniu.
Ja som minuly rok spinila a stale to bolo intenzivnejsie,potom krv,silna krv a koniec.Ale teraz som tiez spinila a kedze sme to zachytili na zaciatku,tak uz som aj prestala a zatial je to v poriadku.Srdiecko bije,hematom sa vstrebal.Drzim palce.Ten osud sa s nami zahrava a ine zeny su schopne vyhodit svoje dieta do popelnice,nie je to fer.Ja by som urcite k dr sla okamzite,zajtra moze byt neskoro.
7. únor 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
alionuska, ak je to krvacanie intenzivne, tak utekaj k lekarovi... necakaj do zajtra...
7. únor 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Aliounuska..utekaj na pohotovost! Nech ti daju lieky a infuzky..nieco co ti pomoze.
Drzim vam velmi palce, aby to dobre dopadlo.
7. únor 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vo stvrtok mi doktor predpisal taky krem do posvy,lebo som mala problem s vytokom a mozno to je reakcia na to.Bola to taka jednorazova tuba a hned mi to zabralo...a potom ten dva dni pokoj a potom ten ruzovy a dnes ta krv.Nekrvacam moc,ale asi idem hned.Mam strach,ale nejako ho prekonam a uvidim co mi povedia.Dakujem vam.. :frowning2:
7. únor 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, drzim palce
7. únor 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali drz sa
7. únor 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcence,prave som prisla od lekara.Zajtra rano idem na krv a uvidi sa.Podla neho prave potracam.. :cry: :cry: Dala som si 4 tabletky duphaston a ak budu zajtra vysledky dobre,tak vraj mozno to tehotenstvo zachranime.Som smutna... :frowning2:
7. únor 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
alinouska, drzime Ti palceky.....robili Ti teraz aj sono?
7. únor 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano robili.
7. únor 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
alionuska - drž sa.......... všetko dobre dopadne, len tomu veriť
7. únor 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viera,to je to posledne co mi zostava.Verim,placem a modlim sa za ten maly zivotik,aby tam zostal.
7. únor 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
alinouska, a ako vyzeralo sono? Bolo tam este babo? V ktorom tt si vlastne teraz?
7. únor 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja neviem.Bola som tam na sono prvy krat minuly tyzden vo stvrtok a este nic nebolo vidiet.Na druhy den mi zobrali krv a vysledky HCG potvrdili tehotenstvo,zevraj taky druhy treti tyzden.Teraz mi robil sono zas a zas tam nic nevidel.Tak neviem... :frowning2:
7. únor 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek