Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

marikase
17. črc 2011

holky dnes na vecer jsem zacala vic krvacet a tecou zeme kusance takze uz je to ztacene.to jsou mesicky?vypada to ze jo tak ze dvou carek uz bude jen jedna

kralicek86
18. črc 2011

@klarenka ted ti nezbívá nic jinyho nez cekat snad to dopadne dle tveho očekavaní 😉

kralicek86
18. črc 2011

@marikase Nechci ti davat plany naděje, ale ze začatku tehle diskuse jsem nekde cetla u jedne uživatelky že měla to same jako ty a přesto tehu byla, ale jak rikam odbornik nejsem a tudíž Ti nechci špatně radit, ono ale pokud si tam ty dve čárečky mela tak si tehu, v horším případě a doufám že se tě to netýká, se muže taky jednat o samovolný potrat, což jak jsem zjistila potkává na začátku těhotenství poměrně dost žen... ☹

li_la
18. črc 2011

@marikase Ahoj, prepáč, že až dnes... tak dve čiarky sú jasné. ono sa ten test väčšinou mýli iba opačne, takto nie... Ale to krvácanie asi nie je dobré. Bola si u lekára? Ako silno krvácaš?

li_la
18. črc 2011

@kralicek86 Dobre si sa rozhodla. A koľko chceš čakať? Týždeň? Dlhšie? 🙂 Tak cez deň je vynikajúci. 🙂 Dá sa s ním aj cestovať aj hocikde chodiť, takže my sa hocikedy vyberieme hocikde. 🙂 A rád sa hrá, aj sám, takže ja mám kopec času si porobiť. Aj keď väčšinou som taká ubitá z prebdenej noci, že sa mi ani veľmi nič nechce... :D A je už šikovný, pretáča sa, objavuje si nožičky, vydáva všelijaké zvuky a tak 🙂

marikase
18. črc 2011

ahojky ani nevim jak mam zacit.krvacela jsem natolik ze jsem jela do nemocnice a tam jsem prodelala potrat takze mimi nebude.jdu odpocivat jsem unavena jako pes...pa

li_la
18. črc 2011

@marikase :( To ma veľmi mrzí. :( Ja som tiež tak skončila pri prvom... ale do mesiaca som bola opäť tehotná a teraz tu už drobec práska s hračkami... Robili ti aj kyret? Tak sa drž, buď silná a poriadne si oddýchni!

kralicek86
18. črc 2011

@li_la Tak to je úžasný. Já jsem zrovna dneska pozorovala malinkou od sousedky. Nedávno jsem ji chovala když ji byly teprve dva tydny a ted uz sedi. Strašně to letí ten čas, děti rychle rostou a tohle období je prostě úžasný 🙂 No počkám ještě týden a uvidí se. Špatně už mi po ránu není jen tak slabo a porad sem ospala, prsa sou porad cim dal vic citlivejší a podbrisek obcas bodá, jinak nic zvlastního, tak uvidíme. Ted se chystam s kamaradkama a přítelem k vode na tyden tak aspon vypnu myslenky na mimi :D tak se opatrujte a pozdravuj cvrčka 😀

kralicek86
18. črc 2011

@marikase To je mi moc líto, doufala jsem že se tě tahle ošklivá věc vyhne :(( Přírodě prostě neporučíš i to zly co se nam deje ma naky duvod. Vim že to je chaba útěcha. Na tyhle věci mám takovou teorii. Řekni si, že tvoje miminko není pryč, je tam na hoře a čeká, až tvoje tělo bude připravený ho znovu přijmou a v tu chvíli bude všechno tak jak má být. Věřím, že co nevidět budeš vozit malýho sviště 😉 Hlavu vzhůru...

klarenka
18. črc 2011

@marikase Ahoj, je mi moc líto že drobeček nevyšel. Já mám problémy už dlouho a na potrat jsem musela dvakrát a to ve 13 týdnu. Je to možná blbý, ale je lepší si to prodělat na začátku, než později, když už to má přijít ☹ Držím ti moc pěstí a uvidíš že bude vše o.k.

terioza1
18. črc 2011

@marikase ahojky, to je mi moc lito.. Me se stalo to same ve 4tt+2dny(ted 3.cervence)... takze vim, jak se citis. Je mi to opravdu moc lito, ale moje dr mi rikala, ze po "potratu" to je jako kdyz pohnojis zahradku... Takze na to hupsnout hned v dalsi ovu... Moc drzim pesticky... Ja ted cekam, jestli se hned dalsi mesic po mem potratu zadarilo... 🙂 Drz se 🙂 Uvidis, ze se ani nenadejes a budes tehu..

marikase
19. črc 2011

Dekuji vam vsem holky za vasi podporu.jo zvladnu to sama jsem si rikala ze je to lepsi ted nez pozdeji to by bylo pro me hrozny.ale ted ty mesicky mam takove divne teklo to zeme proudem jen 3 dny a uz je nemam tak nevim kdy budu mit ovulaci jak to ted mam zpocitat?dekuji predem za rady..

terioza1
19. črc 2011

@marikase ja to taky mela silny a kratky a ovulaci jsem mela normalne 16DC, jako kdyz jsem brala clostil... Takze zkus bud merit BT( s tim ja zkusenost nemam) a nebo si kup ovu testy... A zjistis hned. Ja navic ovu poznam, ze nemuzu bolesti ani chodit..To je snad jedina bolest, kterou mam rada 🙂 Jinak znama mi povidala - a ma pravdu - ze lepsi je o to prijit, ze ta priroda sama vi, nez aby se to narodilo postizeny nebo tak.... Tak hlavu vzhuru a sup do dalsiho snazeni 🙂

marikase
19. črc 2011

@terioza1 dekuji.prave bych chtela zacit ale tim ze me to trvalo jen 3 dny tak jsem zmatena a nevim kdy zacit.kdyz ja nikdy nic takoveho nedelala nevim jak a kdy to pouzivat nebo nevim spis jak to ted spocitat abych mohla zacit.jsem z toho ted uplnej jelen.

terioza1
19. črc 2011

@marikase jooo, to ja taky nevim, jak merit BT.. nikdy jsem to nedelala, ale tak si udelej 11DC ovu test ( stoji asi 50Kc v lekarne) a pokracuj obden az do 16DC.. a podle toh, jak ti bude silit ta carka, tak poznas ovu. Ja to teda nedelala, ale podle holek tady jsem se to dovedela. Az bude carka silna jako kontrolni, bude snad do 24-36hodin ovu. A nejlepsi ze vseho je soulozit kazdy den. Dr mi rikala, ze cim vic, tim lip, ze se vzdycky jedna spermijka najde, ktera je silna... a lepsi jich tam mit vic, nez ovu treba propasnout tim, ze spermijky nevydrzej v tvym tele a umrou jeste driv, nez dojde vajicko.... Vis.. Myslim si, ze to je dobrej nazor a sdilim ho 🙂 Taky jsem na ni dala a povedlo se, i kdyz ne na dlouho, no ☹

andelka
19. črc 2011

@marikase měření BT ti ovulku potvrdí, ale jen z ní nepoznáš dopředu že přijde. to se dá poznat ze sledování změn hlenu a čípku, ale k tomu je potřeba trochu zkušenosti, aspoň 2-3 cykly. Pokud ti jde o to zjistit, zda ovulka proběhla a kdy (je to dobré pro představu, když přijde MS nebo kdy máš zkusit testovat), tak začni měřit třeba hned, vždy ráno v přibližně ve stejnou dobu.
Ty ovu testy by měly prozradit, že ovulka je na spadnutí, ale pozor - po takovéhle MS (mrzí mě co se stalo) může ovu přijít kdykoliv, za 11dní nebo taky za 30 a to nevím jestli člověk nevyhodí příliš peněz. Záleží jaké jsi měla předtím cykly, můžou se vrátit hned i po tom co se stalo.
Držím palce

li_la
19. črc 2011

@kralicek86 Veď aj mne to strašne letí... Ako keby to bolo teraz, keď som vracala pri ranných prechádzkach so psom a ľudia na mňa divne pozerali... 🙂 a keď sa narodil, tak bol taký drobný, že som sa ho bála chytiť a teraz je to kus chlapa, čo nechce večer zaspať... :D Tak si uži chatu, zabávaj sa a potom ti prajem, aby si našla dve čiarky 🙂

kralicek86
19. črc 2011

@li_la 🙂 To ti tak strašně závidím 😀 No já uvidím jak se moje tělo vybarví :D Každopádně ale tohle nevědění je strašný. Obvzlášť teď mám strach, protože mám docela fyzicky namáhavou práci. Pomaham mamce v hotelu jako pokojská a nosím velký množství prádla a je to docela namáhavé a všimla jsem si, že v poslední době když zvedám neco težkýho začne mě bolet podbřišek a pak přijde jemňounky růžově zabarvený výtok. Tak mam obavy z toho pokud jsem tehotna abych nak prckovi neublizila, je to dilema, ale holt penizky ted potrebujem tak i tak, takže dokud není nic jisty a test je stale negativni budu chodit do prace, nic jinyho mi nezbývá 😒

li_la
19. črc 2011

@kralicek86 Juj, no tak ale to sa mi nepáči, ak mám byť úprimná... Takže ešte stále nič? Božemôj, a nejak inak sa to nedá zistiť? Alebo si aspoň to prádlo rozdeľ na dve polky, nech to nemáš také ťažké. Či nedá sa?

kralicek86
19. črc 2011

@li_la No budu muset ještě vydržet, moje doktorka si vzala 14 dni dovolenou, takže mi udělala čáru přes rozpočet... 😒 S tím pradlem no ono je to tak že se to nahromádkuje a až je toho víc odnese se to do prádelny, jedinej problem tam je ze z druheho patra se to musi snest do přízemí a nemáme tam vytah. Ale po dnešku jsem se domluvila s kolegynkou, že to svažeme vždycky do uzlíků a pošleme to po schodech dolu, protože to se fakt nedá 😒

klarenka
19. črc 2011

Ahoj, tak jsem ještě neměla odvahu udělat si test a k doktorovi jsem objednaná až za týden. Pořád mne bolí prsa ale dnes mne začalo docela dost bolet břicho. Myslíte, že je to o.k. pokud jsem těhu? Při předešlém jsem nic takového neměla...díky

li_la
19. črc 2011

@kralicek86 Aspoňže tak... Ja som na začiatku tehotenstva tiež mala všelijaké brigády, aj namáhavé a veľmi som sa bála. A ešte som aj vystupovala v súbore... a zistila som, že som tehotná, začala špiniť, dr. mi vtedy tiež spravila škrt cez rozpočet, mala dovolenku, tak som vystupovať išla a nedobre to vtedy dopadlo... ale nechcem ťa strašiť, samozrejme. Druhýkrát som robila všetko možné a to "brucho" ma teraz vytláča z mojej časti postele a stále mrnčí... 🙂

kralicek86
19. črc 2011

@li_lajejda, to mě mrzí, ale nakonec vše dobře dopadlo a to je hlavní 😉 No nemysli si, mám strach. Nechci svou nezodpovednosti neco zavinit, takže hned jak to bude mozny naklusu k doktorce a co malý, už určitě spinká viď? 🙂 🙂 Přeju vám krasnou dobrou a ničím nerušenou noc 😉

kralicek86
20. črc 2011

@klarenka tak pokud jsi objednana k doktorce a vydržíš čeat tak se nech překvapi, jsem moc zvědava jak dopadneš, budu držet palečky, jinak s těmi bolestmi.. Taky jsem je měla a mam do ted i prsa mě bolí, ale ja bohužel dostala mrchu a bolest bricha a citlive prsa pretrvavavaji i nadale, tk doufam že tobě mrcha nedojde a že uslyšíš tu krásnou větu: "Paní budete maminkou" 🙂 🙂

klarenka
20. črc 2011

@kralicek86 Děkuju moc, břicho mně bolí čím dál víc takže mne doktor vezme už zítra tak snad....doufám

kralicek86
21. črc 2011

@klarenka Nemáš vůbec zač budu na tebe myslet ať ti to dopadne co nejlépe a dej vědět ;)))))

klarenka
21. črc 2011

@kralicek86 Ahoj, tak je tam!!!! Je to ještě uplný nic ale e moje 🙂

li_la
21. črc 2011

@kralicek86 Ďakujeme krásne. 🙂 Vtedy už bol tuším aj hore... Som sa tešila, že bude dobre spať, keď je zlé počasie a teda chladnejšie, ale aj tak nula bodov... No čo už, ja už idem z posledného, ale idem... to je hlavné... A raz to prejde... dúfam, že skôr ako do roka... :D :D
A pokiaľ sa vráti dr. z dovolenky, tak dovtedy to možno potvrdí aj testík... No, kiežby to tak bolo. Držím palčeky 🙂

kralicek86
22. črc 2011

@klarenka Moc, moc Ti gratuluju to je super já sem měla takovej pocit, že tam určitě bude mimi! 🙂 Tak na sebe ted dávej pozor maminko 😉 a jak se cítíš??

kralicek86
22. črc 2011

@li_la Moc Ti děkuji za podporu, no popravdě včera sem šla několikrat kolem lékarny a rikala sem si že bych si skočila pro testík, ale nakonec jsem šla dál asi mám strach, že by byl negativní 😀 Neboj určitě to loupežníka zachvili přejde a bude v noci krásně chrupkat, aby se maminka konečně trochu vyspala 😀