Nitroděložní tělísko Eurogine Gold T (Cu 375+Au). Zkušenost?

dosny10
27. led 2020

Dobrý den všem.Chtěla bych se zeptat zda někdo máte zkušenosti s tímto tělískem?Děkuji za odpovědi

konidana
27. led 2020

@dosny10 mam nějaké podobné... měď se zlatem, předtím měď se stříbrem.

dosny10
autor
30. led 2020

@konidana Ahojky a vyhovuje?Ja mam viz muj dotaz uz druhy rok a myslim si, ze jsme si nesedli.Menzes 7 az 9dni a to docela dost trpim.Doktor to vidi vse v poradku.

konidana
30. led 2020

@dosny10 jj v pohodě. Prvni pulrok byla tedy dost silnejsi a delsi ms ale pak se mi srovnala a mam ji asi tak stejně jako předtím. Tak 2dny a 2dny spineni. Bala jsem se , jak to zase bude po výměně tělíska po 6 letech, ale tam už se nic nezměnilo. Tělo uz asi bylo zvyklé.

dosny10
autor
30. led 2020

@konidana aha,no ja porad doufam ze se to srovna.Me ani evadi ze MS mam dlouho,ale to jak me boli celej clovek.Snad bude lip.Jeste to vydrzim mam to na 5let a pote si ji asi uz nenecham.Diky za odpoved.Preji dobrou noc

konidana
30. led 2020

@dosny10 hele vic jak po roce nevim nevim. Jestli nejsi v pohodě, má cenu se trapit 5 let?

dosny10
autor
31. led 2020

@konidana rikala jsem to svemu doktorovi, ten se ani nezminil ze by to vyndal.Spis rikal ze si telo tezko zvyka a ze to byva bezne.Jasne ze kdyby to bylo horsi reknu mu at to vynda,to by nemelo cenu.Pristi mesic mam preventivku,tak mu to opet reknu a uvidim.