Nitroděložní tělísko Jaydess, nemohu nahmatat provázek

hanicka169
19. dub 2015
Ahoj,
prosim o radu zkusenejsi, kdo toto telisko maji. Nechala jsem si ho zavest 10.4. 2015 a vcera jsem nemohla nahmatat ten provazek, co ma vycnivat. Dost me to vydesilo, jestli se treba neposunulo nebo tak, ale take jsem se docetla, ze se ten provazek casem zmekci a neni citit. Proto prosim o zkusenosti, jestli je to normalni, nebo si mam radsi zajit k doktorce.
Moc dekuju za odpovedi🙂
svija
19. dub 2015
Já mám jinou značku tělíska, zavedené ho mám asi 2 a půl roku a taky jsem si ho po nějaké době už nenahmatala. Konzultovala jsem to s doktorem, ten mi to potvrdil, že on ho taky nenahmatá. Prý se někdy ten provázek posune až do toho kanálku v děložním čípku, takže hmatné není. Ale zatím prý vyndal ty tělíska všechny. Kdybych náhodou byla ta první šťastná, co jí to vyndat nepůjde, musela bych pod narkózu.
hanicka169
autor
19. dub 2015
@svija moc dekuju za odpoved, doufam, ze to bude v poradku, ze se jen kousek posunul, byl docela kratky. Bohuzel se nejmin mesic k doktorovi nedostanu a mam docela strach, aby se neco nepokazilo. Preji ti, aby ti slo v poradku vyndat😉
svija
19. dub 2015
@hanicka169 - díky 🙂 . Zatím se ho vyndavat nechystám, tak na to ani moc nemyslím, ale až pak přijde den D, tak budu celkem nervní, protože do narkózy se mi fakt nechce.
miralobe
3. kvě 2015
Ahoj,
ani já jsem provázky nenahmatala a trošku mě vyděsilo, že ani přítel nic necítil a to ani pár dní po zavedení. Když jsem šla ale na kontrolu po 6 týdnech od zavedení, doktorka mi řekla, že se tělísko ani nehlo, že je všechno v naprostém pořádku a že provázky udělala rovnou dost krátké, aby nám nepřekážely a nechodila jsem na zastřihávání a vyndá se to potom těma kleštičkama, těma na ně dosáhne.

Sem začni psát odpověď...

Odešli