PHARMATEX selhání. Stalo se někomu při dodržení příbalového letáku?

8. bře 2021

Selhal někomu Pharmatex- krém nebo globule, při dodržení příbalového letáku?

biciklissie
8. bře 2021

Neselhal, ale gynekoložka mě varovala, že by se na něj nemělo úplně spoléhat (když bych ještě neměla otěhotnět po porodu - císaři). Docela mě to překvapilo, považovala jsem ho za spolehlivou antikoncepci.

marpe2
Autor odpověď smazal
Zobraz
amazonkajanik
8. bře 2021

Mě taky doktorka tvrdila že nejsou 100% a zatím nic ...ale na druhou stranu, než jsme se dočkali syna, tak jsme dlouho měli nechraneny styk a může se stát, že bude problém i u druhého

autor
8. bře 2021

@marpe2 myslíte to mýdlo 2 h před a po? Mě právě selhal a vůbec si nejsem vědoma pochybení. Používala jsem inzenzivně 3 roky

nikoulinka
8. bře 2021

Dodržovala jsem přesně podle návodu (krém) dva roky. Pravidelně. A za mě spokojenost 🙂

biciklissie
8. bře 2021

@marpe2 Taky mě to překvapilo a nevím jak ten krém, to nemám zkušenost. Ale ty globule, zda se mi, že ty pravidla používání nejsou tak náročná...

aaaa15
8. bře 2021

Používali jsme globule 2 roky před dcerkou - bez problémů.
Po dcerce jsme je taky 1 rok používali a jsem přes ne teď ve 24 tt. 😀
Podotýkám, že jsme je opravdu používali podle návodu, několik let nám fungovaly spolehlivě.
Doktorka mě u nich varovala, že to není 100%. No po druhém porodu už půjdu do tělíska. Třetí dítě neplánujeme.

autor
8. bře 2021

@aaaa15 tak to je taky mazec. Já střídala globule a krém, vše dle návodu a najednou. Je fakt, že většinou si partner v plodných dnech dával ještě navíc i pozor. Tentokrát né a na testu //. Krom přerušení- v tomto případě nepřerušení nebylo nic jinak. Jako s tím přerušováním to asi může být spolehlivé a tu případnou kapku to pobere, ale plnou dávku asi né no. Pak teda taky nevím co za atk

aaaa15
9. bře 2021

Já na sobě ovulaci vždycky poznala, tak si manžel v plodné dny taky dával pozor. A pak najednou v říjnu pozitivní test. Nejdřív jsme byli oba v šoku, ale 2 děti jsme chtěli a tak ten kluk k nám prostě chtěl ❤ ale znovu už to riskovat nehodlám 😂

autor
11. bře 2021

@aaaa15 jako pharmatex a přerušovaná a těhotenství? taky dobrý 😀

autor
19. dub 2021

@nikoulinka a ta hygiena? Patří tam i intimní mycí gely kde je uvedeno bez obsahu mýdla?

autor
19. dub 2021

@aaaa15 a to jste používali Pharmatex jen v plodných dnech nebo stále?

aaaa15
19. dub 2021

Používali jsme stále, akorát v plodné dny s přerušovanou. Navíc podle termínu porodu jsem fakt otehotnela v plodnych dnech - takže při pharmatexu s přerušovanou. Naprosto to souhlasí s ovulaci 😀 No za 10 týdnů už tu s námi synek bude, prostě k nám chtěl 🙂

autor
19. dub 2021

@aaaa15 to zcela chapu, ale kdyz nekdo dite neplanuje, je to psycho

elizsebik
31. črc 2021

Selhal po třech letech řádného použití, teď máme 8m chlapečka 🤗, ale jsem ráda, a po cisere také mi varovali, že radši nepoužívat, ale doktorka říkala, že je spolehlivý, spíš radši nedávat nic dovnitř, žádné chemické latky, aby nedostali do dělohy.