Po vysazení antikoncepce stále bez menstruace. Zkušenosti?

barunkiss
24. srp 2021

Dobrý den,

Před cca měsícem a půl jsem vysadila antikoncepci Azalia kterou jsem užívala jen 6 měsíců. Menstruace stále nedorazila.

Mate některá zkušenost? Za jak dlouho po vysazení ms dorazila ?

Děkuji a hezky zbytek dne ☺️.

lucpop94
24. srp 2021

Zdravím, myslím, že Dr. říkal, že by se do 2-3 měsíců měla hodit zpět do normálu, ale znám i holky, kterým to trvalo i půl roku.
Je to individuální.
Mně po 5 letech braní dorazila takřka hned, ale ještě bych počkala a zbytečně nepanikařila.

gorra21
24. srp 2021

@barunkiss Já jsem Teda antikoncepci brala skoro 4 roky a první menstruace mi naskočila po cca 6 měsících a cyklus se mi srovnal až po těhotenství. Nějakým zázrakem se mi podařilo otěhotnět i s takto úžasným cyklem 35, 42,60 cca 18 měsíců po vysazení HA. Byla jsem čelo dobu sledovaná u dr, ale domluvili jsme se že s vyvolávání počkáme

gbp
24. srp 2021

@barunkiss za trictvrte roku 🤦🏼‍♀️ doktor mi uz chtel znovu HA napsat, ja sem nechtela a radsi pila kontryhel. myslim, ze mi pomohl, ale mozna jen prisel spravny cas 🤷🏼‍♀️

sebestka
24. srp 2021

za 3 měsíce po 10 letech braní

uzivatelkapetra
24. srp 2021

Záleží i jestli před antiko bylo vše ok?
Jinak určitě pár měsíců počkat

kecupka66
24. srp 2021

@barunkiss Mně se tedy po vysazení antikoncepce menstruace nevrátila vůbec 😔 dokonce ani po vyvolávacích injekcích.. ale zjistily se u mě polycystickeé vaječníky, kvůli kterým byl ten cyklus tak na levačku

pampeliska1313
24. srp 2021

Kamarádce nedorazila skoro rok, teď se ji cyklus teprve rovná.🙂