Postinor při kojení, užily jste?

misa147
17. led 2017

Holky uzila jste nektera postinor pri kojeni? Mam 5 mesicni mimco plne kojene ms jsme mela hned po 6tinedeli a odte doby ne mam radeji uzit tabletu?

puresin
18. led 2017

@misa147 Zavolej si k doktorovi, poradi Ti i sestra. Ja bych ho ale nebrala ani za nic.

absintka19
18. led 2017

@misa147 a vy se nechranite? Kojeni neni antikoncepce...ach joj, radeji by jste zabila to co ve vas mozna roste nez si vzit napr. kondom? Nechapu...jak rika @puresin, volejte do ordinace. Jinak MS po porodu nez se upravi take muze trvat.

misa147
autor
18. led 2017

@puresin
@absintka19 chranili bohuzel nam kondom prasknul :/ pry se muze brat ale nakonec jsme se rozhodli a nebrala jsem ho

kristynatita
18. led 2017

@misa147 a v jake fazi cyklu ted jste? Nebo jeste nemenstruujete?

misa147
autor
18. led 2017

@kristynatita menzes nemam teda tak po 6 ti nedelce jsme mela nevim teda jestli to byl menzes jelikoz jsme mela problemy ze stahovani delohy pak jsme byla na hysteroskopii takze jdme krvacela dlouho i po sestinedelce ale ms nemam teda

kristynatita
18. led 2017

@misa147 pak bych byla spis klidna

bambuca2
6. lis 2017

Ahoj, mám 5 měsíčního prcka, kterého kojím a dnes nám s manželem praskl kondom. Nechtěla jsem brát hormonální antikoncepci, abych prckovi zbytečně nepředávala v mléku nějakou chemii a teď tohle... Prosím máte někdo s postinorem během kojení zkušenost? Vím, že by se pak po prášku nemělo cca 6 hod. kojit a misto toho odsávat. Kolikrát bych měla za tu dobu asi odsávat? Nevíte někdo jak dlouho ty prášky mohou přecházet do mléka? Přemýšlím zda do toho skutečně jít, nebo to nechat na přírodě a modlit se, abych to dostala.