Používá někdo Cyclotest nebo Lady Comp?

petkula
27. srp 2013

Stále pátrám po nejvhodnější antikoncepci - nechci už brát hormony ani tělísko a kondomy zase nechce manžel. Spermicidní gely nejsou spolehlivé a nehormonální tělíska taky ne. Takže co vybrat? Zvažuji měření bazální teploty a tím zjištění plodných a neplodných dnů. Vím, že stačí obyčejná tužka a papír a tam si všechny hodnoty můžu zapsat. Jenže přijde mi, že s tím minipočítačem je to takové přehlednější a přesnější. Máte někdo prosím zkušenost s některým z nich? Uvažuji spíš o tom cyclotestu protože lady comp je na mně už dost drahý.

verunkablahova
16. led 2017

Svagrova má Cyclotest 2 a též je spokojená. A je spokojenější díky ceně. Princip mi přijde stejný jako u Lady Compu.

raraasek
21. led 2017

Chci se zeptat a požádat o radu, zvazuji nákup LC ale mám 3 měsíce po porodu a plně kojím a nemam ještě MS - má cenu si LC pořizovat nyní?

marikost
24. led 2017

@verunkablahova ano podobne, ale cyclotest nevie pracovat s nepravidelnymi cyklami

marikost
24. led 2017

@raraasek tazko radit, asi by Ti to teraz ukazovalo viac cervenych dni, ale mozes sa ich spytat priamo poradenstvi@naturcomp.cz
Zasa na druhu stranu, ak ho planujes pouzivat v buducnosti, aspon si zvyknes pravidelne sa merat 🙂

heheli
27. únor 2017

Ahoj holky, mam Lady comp, používám ho 5.měsíc. Po ukázání ovulace, vždy blikající všechny barvičky (jako možné těhu) až do začátku ms. Je to tak pokaždé. Měřím pravidelně. Nevíte, je to normální? Docela mi to vadí. Jakmile zadám ms, všechny blikající se změní zpětně na zelenou. Díky za zkušenosti.

np92
7. bře 2017

Ahoj, chci se zeptat, jaké jsou zkušenosti s odstupem? Je to opravdu spolehlivá metoda?

afrodite.s
1. kvě 2017

@zuzajulie chapu to spravne, ze jsi chtela Perle pouzit jako antikoncepci a on selhal? Spatne vypocital plodne a neplodne dny? Nebo jste se behem plodnych dni spatne chranili? Ja uvazuji o Lady Compu. Mame 2 deti a dalsi uz neplanujeme a nechceme. Rada bych opravdu spolehlivou antikoncepci. Diky za upresneni😊me ten lady comp moooc laka prave z toho důvodu, ze je to prirozena antikoncepce. HA rozhodne nechci a ani nemůzu. Telisko take ne...tento způspb ochrany nas moc laka.

zuzajulie
2. kvě 2017

@afrodite.s ridili jsme se dle toho a otěhotněla jsem. Bohužel tehu v 19.tydnu spatne skoncilo (Patau). Bylo chtene, jen ne tak brzo. Mam Leidena, HA taky nemuzu ani nechci, tak uz se rozmyslim jen mezi teliskem nebo sterilkou a umelym oplodnenim. Pokud bych byla v situaci, ze uz nechci, sterilka no...

afrodite.s
3. kvě 2017

zuzajulie. Ooooh tak to je masakr. Za prvé, to, že jsi otěhotněla, když ses tím řídila. Tak to jako bojim, bojim tedy...za druhé je mi to moc moc moc líto, že to s miminkem takhle dopadlo. Chápu a ani nevíš jak. Sama mám také Leidena a protrombin mutaci. HA nemůžu a ani nechci a ikdyž jsem s tělískem neměla žádné problémy, tak jsem chtěla spíš toto. Ale jako miminko už opravdu nechceme, to by pro mě bylo opravdu hodně hodně špatné otěhotnět. No tak ted opravdu nevím, zda do toho jít či ne...moc ti děkuji za upřesnění. A uvidíš, že čas jednou vše zahojí...jako nikdy uplně nezapomeneš, ale rány se zahojí...

marikost
6. kvě 2017

@zuzajulie pises, ze si zadala hodnoty 100 dni dozadu, ved to sa neda tam zadat,aspon mne nie na lady comp baby.
Mne zo zaciatku ukazovalo vela neurcitych dni.
Bola to chyba pristroja, ze Ti ukazal zeleny den alebo ste to "riskli", alebo nevies?

marikost
6. kvě 2017

@heheli mne vsetky nastastie neblikaju..., skus im napisat.

marikost
6. kvě 2017

@zuzajulie otehotnela si pred ovulkou alebo az v 3.faze cyklu?

marikost
6. kvě 2017

Koho to zaujima, tak je aj pristroj daysy.sk 280€.

zuzajulie
6. kvě 2017

@marikost před ovulaci a ja mela pearly.

marikost
7. kvě 2017

@zuzajulie myslis, ze to mohlo ovplyvnit to zadanie 100 hodnot?

zuzajulie
7. kvě 2017

@marikost nevim, normalne jsem zpetne zadala hodnoty az do cervence, myslim data menstruaci. To uz je jedno...

heheli
8. kvě 2017

@marikost děkuju, už jsem to zjistila. Znamená to možné těhu, když zaznamenám PS v červených dnech 😉

lucap91
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
docdag
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzana_brno
27. srp 2017

Ahoj, náhodou jsem narazila na tuto diskuzi 🙂 mám nyní těsně před porodem. Je mi 40 let a mám dvě děti (slečnu 15 a kluka 13) a už jsem se nechtěla cpát hormonální antikoncepcí. Nechala jsem si dát tělísko, ale zlobilo, tak jsem si ho nechala vyndat už za třičtvrtě roku. Dost jsem se o toto téma zajímala a rozhodla se pro Cyclotest. Používala jsem ho 4 roky, abych neotěhotněla a byl spolehlivý. Loni jsme se rozhodli mít miminko, protože jsem perfektně znala svůj cyklus, otěhotněla jsem už za tři měsíce. A teď budeme každým dnem rodit - bude to kluk 🙂. Tuto formu antikoncepce můžu jenom doporučit.
Moje dcera bude za chvíli řešit podobnou otázku a určitě ji nenechám pojídat ty pilulky. A když si vzpomenu, kolik jsem za ně utratila peněz a jak to škodí zdraví, jsou tyto "stroječky" zadarmo 🙂

sedlackovaklara
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eva518
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maruskaga
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eva518
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maruskaga
11. lis 2017

A to je ten NATUR-COMP PEARLY?Dík za info.

ifffffka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eva518
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ejmate
13. lis 2017

@petkula s cyclotes ani lady comp zkušenost nemám, nicméně se musím zastat spermicidních gelů. My jsme s přítelem používali a fungoval nám 😉 Používali jsme Pharmatex 😉

eva518
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maruskaga
Odpověď byla odstraněná
Zobraz