Prášky nebo něco jiného proti otěhotnění?

salinecka
1. bře 2021

Ahojky maminy chtela bych slyset vaše nazory co je lepsi po porodu si dat abych zas neotěhotnila?
Bojím se že když budu užívat antikoncepci že to nemusí byt dobrý pro tělo.
Ted se mi narodi 3 dite tak uz nemam v planu dalsi proto chci radu od vas protoze jsem to nikdy neužívala tak nemám žádné zkusenosti.
Děkuji za vaše odpovědi doufam ze mi budete psat jen normalni odpovedi a ne zas blbe komenty.
Papa maminy 😉😉

amazonkajanik
1. bře 2021

@salinecka jelikož u nás je v plánu druhé a HA mě dost rozházelo, nechci riskovat ve svém věku, že to zas 6let nepůjde. Takže používám globule od pharmatex. Mudr mi tvrdila, že nejsou 100% , ale bohužel, pesar, který byl jednou z možností u nás není možný ...

emamaira
1. bře 2021

Až se na jaře narodí druhé, tak plánuju hormonalni telisko. Hormonů je v něm méně než v tabletkach a působí lokálně. Tabletky jsem brala skoro 15 let a bez problémů, ale už nechci tělo tolik oblbovat.

klokanka31
1. bře 2021

@salinecka Já mám injekci, a jsem hrozně spokojená, jediná nevýhoda že musím chodit každých 12 týdnů na píchnutí.

mamikry
1. bře 2021

@salinecka Mela jsem prasky a telisko. Prasky uz nechci, hrozne me blokovaly, telisko mi bohuzel nesedlo, ale podle meho doktora je nejsetrnejsi. Nakonec jsme skoncili u klasickeho kondomu.

zdenamol
3. bře 2021

@mamikry co prosím přesně znamená ,, blokovaly ''?

lufak
3. bře 2021

@salinecka my jsme se smanzelem rozhodli pro vasektomii. Nemusim brat zadny prasky, ani mit telisko do menopauzy. Mam chut na sex, kdyz jsem bral prasky tak skoro nebyla. Manzel si nemuze stezovat, byl to miniinvazivni zakrok a nepozna rozdil🙂

mamikry
3. bře 2021

@zdenamol Utlumovaly mi chut na sex i prozitek z nej byl slabsi. Celkove jsem se bez nich citila lepe.

jakreb
3. bře 2021

@salinecka Sterilizácia alebo vazektomia.

zdenamol
3. bře 2021

@mamikry děkuji za upřímnou odpověď