• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přerušovaný sex a jeho ne/spolehlivost...

2. prosince 2016 
@terinda tak myslím...niekomu sa zadarí inemu nie pri týchto praktikach.....
6. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
poznám ľudí,čo roky praktizujú prerušovaný styk a majú tolko detí kolko si naplánovali..detaily nepoznám...
6. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinkaaninka no ved ja myslím že to je o sikovnosti mužov a možno aj o osude....
ani nam sa zatial nic nestalo,ale može sa stat.... a este horsie ak to je 2krat po sebe
6. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
stalo sa aj Vám,že ste otehotneli???
7. srp 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katrenka111 můžu se tě jen zeptat,ty jsi těhu? :slight_smile:
7. srp 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katrenka111 hej,myslím si,že oné kvapky rozkoše a spermie v nich majú minimálnu šancu oplodniť vajíčko.už len výstelka pošvy zničia veľké množstvo spermií.chlap to má viac vo svojich rukách,ak si vie ovládať,tak nie je problém.a nemusí byť škodný,všetko sa dá.a k plodným dňom.menzes mám pravidelný len zhruba ale plodné dni viem presne .-)
pichá ma v podbrušku a zvýši sa mi libido.
7. srp 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 no to este neviem...MS meska zatial....inak nic..... tak neviem ci som ci niesom.....
7. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinkaaninka tak to ano lenže otazne je ako to je po 2stykoch po sebe......????
7. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrenko ještě jednou k té mé kamarádce, taky měli dva styky po sobě, chlap se "udělal" vedle, pak měli pauzu, šel se vyčůrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: (opravdu moc chytrý) a pak si to dali ještě jednou. A ano, v trubici mu jedna schopná mrška nejspíš zůstala a kámoška byla těhu :wink:
7. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katrenka111 , skus test a budes vediet :slight_smile:
7. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markiza to je este skoro..lebo posledne obdobie mam menzes dost nepravidelne...takže este chvilu pockam a potom uvidíme....
7. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda to važne??? aj napriek tomu že sa vycural?? no moj sa ani nevycikal......
tak som teda fakt zvedava..... no je to zaujímave lebo v poslednom období ma nejake sexuchtive obdobie..... :grinning:
7. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrenko opravdu, nemám důvod si to vymýšlet...
7. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda a to fakt napriek tomu že sa do nej neurobil??? a kolko takto fungovali,nevies???
7. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrenko to nevím jak dlouho, a ano - neudělal se do ní, ale vedle - dvakrát
Ale přitom opakování u něj ještě zůstaly spermie, to se stává...

Ona nemohla brát antikoncepci (kvůli nemoci) a on nechtěl vzít gumu :unamused:
7. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda ja tiež nemožem brat ATK koli trombofilii,takže fungujeme tiež takto...
No pockam este a ked nedostanem MS tak testnem a uvidí sa....ale myslím že sa nic nestalo..mam aspon taký pocit noo
7. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani náplast?
A co pesar?
Kdybych nechtěla otěhotnět, snažila bych se chránit víc.
Nebo aspoň sledovat bazální teplotu a v plodných dnech "strpět" kondom...
7. srp 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda ne ani to a teliesko neodporucaju ženam co este nerodili....
No ja som brala ATK istý cas lenže som mala same problemy a potom mi aj tu chorobu zistili....už by som ju ale nikdy nebrala,je to svinstvo....
co už ked príde babo tak bude..nejak to neplanujeme....len este mame cas
7. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katrenka111 dva styky po sebe by som riešila sprchou medzi...chlorovaná voda spraví svoje.
7. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pesar je ženský kondom, ne tělísko...

a chlorovaná voda se nedostane chlapovi do trubice, spermie to může přežít...
7. srp 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katrenka111 ešte ma napadlo,skús si kúptť ovulačný test aby si sa uistila kedy máš plodné dni.možno ti bude stačiť dva krát a potom to už budeš cítiť.prerušovaná súlož je nepopulárna,lebo treba naozaj dávať pozor a to sa chce v najlepšom málokomu.ja som tak fungovala 4 roky,zo začiatku to bolo kadejaké,aj smiešne :grinning: časom sme si zvykli.a že je atk bordel,o tom niet pochýb.držím palce.keby si potrebovala poradiť,napíš ip.
7. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda trubicu nepotrebuje umyť,potrebuje umyť penis.
7. srp 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja HA neuživam a ani kondom nepouživame... vlastne sa spolieham na mojho muža. Dava si pozor a je to v pohode a všetko funguje tak ako ma,sme spokojny obaja :dizzy_face:
9 rokov si daval pozor potom sme si naplanovali maleho,otehotnela som po 3 mesačnej snahe a teraz si dava pozor nadalej :wink:
čiže mam to otestovane 11rokov približne a nestažujem sa :wink:
7. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ved jasne podla mna je to celkom bezpecne.... velmi vela parov poznam co takto funguju už roky...
Ale muži su niekedy spekulanti a vedia to využit napr.ked chcu mat dieta a žena o tom nemusi ani vediet a stane sa.....
No tak to je už tak,nedali sme si na to bacha ....ked sa stalo tak bude baby a ked ne....tak ideme dalej tiež.... :wink:
7. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
malinkaaninka, ano umýt penis je fajn, ale spermie se nachází i vevnitř :wink:
7. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinkaaninka dakujem za rady....no skusim ten ovulacný test
7. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda ale prerušovaný sex je o tom,že to čo sa nachádza dnu nepôjde do pošvy ...
7. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
malinka, tohle opravdu vím :grinning:
Ale jde o to, že chlap nakonec vyvrcholí a v jeho trubici můžou zůstat spermie i po vyčůrání a umytí penisu :wink:
Takže při opakovaném styku tam možnost oplodnění je ...
7. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda noo možu a nemusia..... to už je len nahoda :slight_smile:
7. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze cela prerusovana suloz je len o nahode a stasti... niekto ho ma viac, iny menej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek