• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přerušovaný sex a jeho ne/spolehlivost...

2. prosince 2016 
a o tom je ta "spolehlivost" přerušovaného (a opakovaného) styku :wink:
7. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme to tak dělali a děláme dva roy :slight_smile: a jde to... :wink:
7. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bebss a stalo sa Vám aj take že ste isli hned 2krat po sebe???
7. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda :grinning: ale ved ak nevyvrcholí (skoro sa mi jazyk zamotal) do nej,tak nech tam tie bičíkovce klude sú,nie?
7. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinkaaninka no ano ale ked idete 2krat po sebe tak by bolo fajn keby tam neboli.... :grinning:
7. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak u nás tato "antikoncepce" prvně přišla na řadu když jsem díky prasklému kondomu lítala a hledala postinor, pak jsme jí používali cca tři roky a nebyl problém otěhotněla jsem až když jsme si to naplánovali, no a po porodu jsme chvíli zas používali kondom, jenže to jaksi omrzelo, takže teď jsme zas používali přerušovaní až do března kdy jsme se rozhodli prubnout druhé mimčo a naprosto v pohodě, nikdy žádný problém :wink: Jo a s tím dvakrát po sobě, neměli jsme s tím problém, ale asi už to není tak účiné, zvlášť pro někoho komu stačí projít kolem trenek a je v tom :sweat_smile:
7. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak hodně štěstí :grinning:
7. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katrenka111 bolo by lepšie keby neboli...ale to zariadiť nevieme :grinning: možno použiť kondom.
7. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinkaaninka no ale kondom v dlhorocnom vztahu??? to je trosku divneee :confounded:
7. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katrenka111 všechno je možné....poslední věta kterou napsala mataharyy je pravda a říká se dosti často.Já sem před prvním porodem užívala prášky,pak sem je vysadila a 3 měsíce sme dávali pozor,pak už ne a hned sem otěhotněla,po porodu už prášky mít nemůžu,takže sem si nechala dát tělísko,pak si ho nechala vytáhnout,zase 3 měsíce přerušovaná soulož a pak sem hned otěhotněla,takže si myslím že kdybysme si nedávali pozor tak snad otěhotním hned.
Ty mršky spermie přežívají :grinning:
7. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katrenka111 prečo,ved je jedno kolko ste spolu,ide o to,že nechceš otehotnieť.či?
7. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katrenka111 co se ti zdá divné na tom používat kondom v dlouhodobém vztahu?
7. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak si hlídejte plodné dny (měřením nebo uvu testy) a o ty se víc chraňte. Ono používat kondom nebo pesar pár dnů v měsíci takové utrpení není, ne? :wink:
A po zbytek měsíce klidně tu vaši přerušovanou metodu...
7. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
samik tak ty jsi asi ta trenková :grinning: Jináč znám i holky co na tohle "dojeli" takže ono opravdu asi záleží na tom jak jsou aktivní spermie a jak chytlavé vajíčka :sunglasses: Buď jsem klikař nebo nejsem z těch co na to jednou vletí a je hotovo... Pač u prvního těhu jsme se pokoušeli měsíc a půl (doktor mi předtím řekl že nebudu moc mít nikdy děti...) no a na druhé jsme se snažili tři a půl měsíce... Asi bych nedoporučovala tuto metodu někomu kdo by se z případného těhotenství šel "pověsit" to tedy říkám teď, ale když jsme na to spoléhali když mi bylo 17 - 20 let, tak jsem to nějak nezkoumala :sweat_smile: Ale svou případnou dceru asi poučím lépe, nemusím být mladou babičkou :grinning:
7. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda tak na to by mě asi neužilo :sweat_smile: Před porodem jsem měla MS v takovém rozmezí, že bych na ovu testech krachla a měření teploty mi bylo záhadou :wink: Navíc to opravdu není pro každého, takže pokud někdo dítko opravdu nechce, tak toto není dobrá metoda jak tomu předejít, pokud ho někdo nechce, ale kdyby bylo tak se z toho střílet taky nebude, tak proč ne...
7. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matahary souhlasím :wink:
7. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinkaaninka nehovorim že nechcem,možno by som aj chcela ale este teraz nie tak pol roka,rok...potom možno hej...
7. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinda no hej ale ja mam dost sexuchtiveho chlapa takže gumy asi tažko u nas....
7. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy a to prečo ti povedal doktor že nebudes mat moct decka???
7. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy no ja mavam tiež tak všeliako menzes....
7. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiez nechapem co je divne na kondome u dlhorocneho paru???? podla mna lepsie ako hak
7. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katrenka111 jo to kdyby někdo věděl... Možná tak soudil proto že jsem měla MS tak jednou za tři měsíce a pak třeba měsíc v kuse, nebo nevím žádné vyšetření mi nedělal, jen jsem se ho zeptala (bylo mi skoro 19 a půl) jestli tento cyklus nebude problém, když budeme chtít dítě tak na mě začal řvát něco o rozmazlenejch fraccích co vědí hov... o životě a že děti nikdy mít nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem ho poslala do hajzlu a dokud jsem nezjistila že jsem těhotná (půl roku na to) tak jsem na gyndu nešla, potom jsem si našla jiného doktora co mi poradil ať tomuto jdu omlátit těhotenskou průkazku o hubu :grinning: Byl to vůl, to byl asi jedinej důvod proč to řekl :rolling_eyes:
7. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markiza je to u každeho individualne,ale ani kondomy nie su 100%
7. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy ty kokso,to jaký debil :confused: no mne posledne 2razy meskala 2týždne a naposledy som mala iba 2dni...ale nikdy som nemala presne na den,vždy tam bolo par dni omeskanie ale vždy som dostala.... ja si myslím že je to ovplivnene aj stresom,životospravou a podobne....
7. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katrenka111 víš co tak si za týden kup test,pokud nedostaneš ms,udělej si ho a budeš vědět na čem jsi
7. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samik2008 ved to aj urobim,vždy som si robila testy hned ked mi par dni meskalo a nikdy nic takže dufam že bude vše ok aj teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katrenka111 nic nie je 100%-ne
7. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, zaujimavva diskusia, prispejem svojim nazorom :slight_smile: tuto metodu som nikdy nepouzivala,aspon nie ako samostatnu, neverim jej...nakolko 2 moje kamosky na nu doplatili....davali bacha, skusene pary, este sa vystatovali,ze ved 2 roky a vpohode a nic...a zrazu bum, niekedy je priroda silnejsia :grinning: ak niekto nechce otehotniet, esxistuje kopu prostriedkov predsa,ktore sa daju aj skombinovat, ako fakt nechapem...ako sa moze este niekomu cosi prihodit.....ako chapem,ked niekto nechce HAK, ani ja ju neberiem...je to bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale skombinovat napr. 2 nehormonalne metody, sa da v pohode......
@katrenka111 ako nechapem tiez tvoju pripomienku...ze kondomy v dlhorocnom vztahu....divne....haa???vo co go?....my sme spolu 8 rokov, , uz par rokov manzelia a sme na kondomoch...a nepride nam to divne...je to len o zvyku a tolerancii :wink:
7. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme tiez s MM pouzivali kondomy a v poho, a to sme uz boli manzelia, mne to divne nepride ... aj teraz po porode kym bude ina antikoncepcia tak budu asi fungovat kondomy
7. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek