Rozházený cyklus po HA

betnika
6. říj 2018

ahoj holky, chtěla bych slyšet váš názor... MYSLÍTE, ŽE TEPRVE 4.MĚSÍC PO VYSAZENÍ HA MUŽOU ZLOBIT HORMONY?
V černu jsem dostala mesnes po vysazeni, pak mi do začátku září chodila mesnes 24-26 den. Tentokrát mám už 10.den zpoždění, test negativní. Ještě si ale budu dělat jeden, ať vím na 100% Sex jsme s manželem měli 21.den cyklu a já teda většinou 24-26 mám menses, ale možné je,že se mi třeba menses opozdila nebo spíše ovulace- pokud nějakou mám. V černu mi doktorka řekla, že ji nevidí. Tak proto se ptam,zda může jít o rozhozene hormony třeba až 4. Měsíc po vysazeni HA. Bolí me už už 12.den v podbřišku a dva dny jsem měla na papíře po male růžový vytok. Nechci být zklamaná

janina92
6. říj 2018

@betnika bohužel já to tak měla, první dva cykly byly tak nějak v čas a potom se to úplně rozhodlo 😏 byl to pak docela boj...ale nakonec se podařilo 🙂hodně štěstí

betnika
autor
6. říj 2018

@janina92 a taky vám chodila třeba pozdě menses?

vanea
6. říj 2018

Ahoj, moje tělo se po HA dávalo dohromady dlouho...většinu z toho času MS nebyla, začala chodit jakš takš pravidelně po tom roce a půl zhruba, ale nebyla to žádná sláva..

betnika
autor
6. říj 2018

@vanea mě právě zarazí, ze jsem mela ted 4 cykly dobrý, jednou přišla 25, pak zase 26 a tak, ale ted 10.dni nic. Je tam moznost otěhotnění, ale sex bez ochrany byl 21.den cyklu a ze bych az tak pozdě pri délce mých cyklů měla ovulaci, která v cervnu nebyla ani potvrzena

vanea
6. říj 2018

@betnika možné je všechno ;) držím pěsti ať se to buď rychle srovná, nebo je to nějaký malý pidižvík 🍀 zavolala bych si v pondělí doktorovi, třeba navrhne nějaký postup, nebo tě aspoň ujistí, že je to v pohodě🙂

betnika
autor
6. říj 2018

@vanea já si právě v pondělí ještě zkusim test a jak bude negativní. Tak zavolam k doktorce, ale už jsem docela připravena, ze je tam // 😍

hermij
6. říj 2018

Určitě. Mohlo se stát, že první měsíce byl neovulační cyklus a došlo pouze ke krvácení ze spádu. Nyní se třeba startuje ovulace a proto to vypadá jako chaos... Zbytečně tím ale nestresujte, nechoďte na žádné vyvolávačky (kdyby se těhotenství nepotvrdilo) a nechte své tělo žit a čistit se po svém. Takže ani doktorům nevolat, oni hned pochopí, že je to pro Vás problém a jak se řeší problém? Vyvolávací injekce nebo další hormony do těla. Pak bude pacientka třeba spokojená, že lečím. Jsem zdravotnice, takže vím, o čem píšu... Ani do sebe nelijte ženské bylinné čaje, když přesně neznáte příčinu. Kontryhel a podobné bylinky se nasazují až když znáte příčinu. Postačí vám srovnat vitaminy a minerály - Bkomplex, hořčík, vit. C, zinek, selen, toť látky, které podporují přirozenou činnost ženských hormonů. Hodně zdaru 🙂

2hanah
6. říj 2018

Přesně, jak píšou holky, mně antikoncepce bránila otěhotnět po vysazení ještě celý rok a měsíc a to si myslím, že jsem ovulaci měla i sex, přestala jsem ji tehdy před prvním dítětem úplně brát a další dvě děti se pak povedly vždycky okamžitě na první pokus, jak jsem si vzpomněla, takže něco na tom bude, už se k HA ale vracet ani nechci, nedělala mi dobře.