Špatná pleť po vysazení antikoncepce. Ako to zlepšit?

eimmy
27. srp 2009

Ahojky, nemáte někdo nějakou radu na zlepšení pleti po vysazení antikoncepce...???

adisek
27. srp 2009

Mam stejny problem uz 7 mesicu a nic na to nepomaha ☹ takovou plet jako mam ted jsem nemela ani v puberte ☹

eimmy
autor
27. srp 2009

já jsem z toho hotová... vypadám jak puberták podobaný čelo se stydím i někam jít

strouzek
27. srp 2009

ahoj myslím že takové téma už tu někde je ale já měla to samé, brala jsem HA i na pleť a po vysazení hrůza děs ale tak po 2 měsících se to zase srovnalo taky možná tím že jsem brala ty snažící vitamíny a různé potravinové doplňky s mateřří kašičkou aj. každopádně doporučuju léčit akné zevnitř protože ty drahé vodičky na pleť zaberou jen na chvilku ale stejně je většinou problém v těle.

adisek
27. srp 2009

eimmy: jj, to znam, ja to mam po celem obliceji, na zadech, na pazich, des a bes 😔

eimmy
autor
27. srp 2009

strouzek: beru vitamíny pro plánované těhu ale žádná změna... a nechci do sebe ted cpát nějaké jiné léky... myslela jsem jestli něvíte o nějaké masti nebo bylinkách

eimmy
autor
27. srp 2009

adis: jj na zádech a dekoltu to mám taky ale to ještě zamaskuju oblečením ale obličaj hrůza... ☹ a make-up nepoužívám vadí mi a ještě to zhoršuje....

adisek
27. srp 2009

eimmy: no ja prave ze make up pouzivam, jsem na nej zvykla, ale i tak je to videt, taky beru vitaminy pro planovane tehu a nic nemopaha..

eimmy
autor
27. srp 2009

adis: je to síla co... to je daň za mimčo.... ještě se zeptám.. máš taky po vysazení antikoncepce nálady .. já hrozný.. jsem sama sobě protivná

strouzek
27. srp 2009

eimmy mě teda na pleť i dost pomáhal čaj na snažení, koupila jsem ho v bobshopu.ch byl to čaj báby radlické a pak čaj vitality a plodnosti, když jsem ho pila cca 3-4 měsíce tak bylo dost velký zlepšení pleti, psychiky a vůbec zpravidelnění cyklu, pak i hodně sarapis kapsle ty mi pomohli jak na pleť, tak na zlepšení štítné žlázy a hlavně na otěhu.masti mi teda žádný nepomáhali, když jsem si koupila jakoukoliv zázračnou masku tak zlepšení bylo týden a pak se to rozjelo ještě v horší síle. jinak uhry na obličeji, dekoltu a zádech jsem měla taky, hlavně jednu dobu ty záda a fakt až jsem začla pít čaj a jíst sarapis tak se to vyčistilo.

jo a ještě nálady, holky tak na ty jsem expert. v životě jsem neměla takový PMS jako po vysazení HA. byla jsem schopná i někoho zabít, jeden den extrémní dobrá nálada a druhý depky, ječela jsem po manžovi a pak jsem bulela v koupelně, vůbec jsem se nepoznávala.
co se týče makeupu tak jsem vyzkoušela snad všechno a makeupy z avonu ty jsem rovnou vyhodila protože pleť ještě horší, štípalo mě to no děs, z normální drogérky taky žádný extra úspěchy, makeupy přímo na akné totální hrůza a jediný který mi sednul a používám ho doteď a dokud ho nepřestanou vyrábět tak ho nezměním je z oriflamu Giordani gold, to byl jediný který mi akné nezhoršoval a snad i léčil

adisek
27. srp 2009

strouzek: nejak se v tom tvym vykladu poznavam, presne co popisujes, manza uz je ze me kolikrat hotovej 😔

eimmy
autor
27. srp 2009

holky já mám taky nálady... sama sobě jsem protivná nenávidím se za to ... manžel jen kouká.. jeden den tuli tuli a druhý den jsem jak saň...

adisek
27. srp 2009

eimmy: tak to jsme na tom asi vsechny stejne, asi nam to snazilkovani leze na mozek 🙂 splasily se nam hormony a telo s tim bojuje po svem...

eimmy
autor
27. srp 2009

jj je to BOJ... 😀 😉 nejhorší je to po tom co zjistím že se to zase nepovedlo.... tak moc bych už chtěla a ono to pořád nevychází

strouzek
27. srp 2009

holky já vysadila HAloni v březnu takže od tý doby jsem se změnila na hysterickou saň která nesnášela všechny kolem sebe a nejvíc pak sebe.do toho se přidali depky že se nedaří mimi(pak se teda podařilo ale potrat) takže tohle všechno se smíchalo dohromady (depky že se nedaří, depka že jsem přibrala 10 kilo, šílená pleť, přišla jsem si neskutečné hnusná, do toho smutek po ztrátě mimča prostě katastrofa) připadala jsem si jak časovaná bomba hormonů, nejvíc jsem ječela po chudákovi manžovi, jeden den jsem ho pomalu přivazovala k posteli a znásilňovala abych otěhu a druhý den jsem lítala po bytě házela věcma ať se rozvede že jsem neplodná hnusná tlustá.... 😔 😅

adisek
27. srp 2009

struzek: presne vim, o cem mluvis 😔 ja mela taky obdobi, kdy depky byly k nevydrzeni, ted pres leto se to zlepsilo, tak se desim, ze az zase pride podzim a zima a zase se nezadari, ze v tom bude zase az po usi... 😔

eimmy
autor
27. srp 2009

stroužku: tak přesně takhle to je u nás.... taky jsem přibrala jeden .. nesnáším sama sebe.. někdy ani nechci jít mezi lidi když se vidím jak vypadám... ty hormony dělaj divy.. je mi líto že jste přišli o mimčo...

strouzek
27. srp 2009

jj léto je lepší ale počkejte v zimě, já už mám jednu zimu bez HA za sebou, do toho na podzim potrat a ještě operaci štítky takže hormony šíleli , seděla jsem doma na nemocenské a mlátila hlavou o zeď. někdy jsem brečela a vůbec jsem nevěděla proč, nesnášela jsem všechny, vadili mi i lidi v telce 😀 Každým měsícem kdy se nedařilo mimi se to zhoršovalo a představa prožít další zimu netěhu tak fakt končím ve cvokárně. Divím se jenom manžovi že to se mnou zvládl protože já měla problém vydržet sama se sebou natož on

eimmy
autor
27. srp 2009

hele neděste mě s tou zimou... neříkejte že budou horší stavy než jsou nyní.... to už snad ani nejde ☹ já pořád věřím že o Vánoce už budu těhu..

strouzek
27. srp 2009

No my o něho přišli trošku i vinou doktorů protože mi zjistili špatnou štítnou žlázu a než se rozhoupali něco udělat tak jsem potratila. Prý z 90% to byla vina štítné žlázy. Pak mi ještě zhruba 14 dnů po potratu řekli že mám v krku uzlinu, posílalo se to na histolku jestli to není rakovina takže čekání, bylo to v pořádku ale stejně mi řekli že se musím vyléčit jinak nesmím otěhu protože by se to asi znovu opakovalo, takže buď zákaz otěhu na 2 roky nebo operace a doživotně na lékách. Takže jsem šla do operace, 4 hodiny na sále ale dalo se to zvládnout. Horší pak tak psychika, tělo stávkovalo, přibrala jsem za měsíc 10 kilo, měsíčky totálně nepravidelné, pleť šílená ale nejhůř ty depky. Řekla bych že jsem se dostala na totální dno, do toho můj manža musel zvládat moje nálady a přitom sám ztrátu mimča blbě nesl takže pak už začli i manželské hádky, sex se změnil v honbu za těhotenstvím no děs.

monasek84
27. srp 2009

Ahojte, ja jsem rok po vysazeni HAK a teprve ted zacinam sledovat nejaky zlepseni pleti. Prvni pulrok hruza porad, ten druhy to byla hruza uz jen tyden pred MS a ted je to ok, nerikam ze uplne, ale uz je to na unosne mire 🤐 A po vysazeni HAK relativne zadne zmeny nalad, snad jen tesne pred takovej jeden silne pesimistickej den 😀 ale co se tyka MS, tak hruza, do ted rozhazene a dost silne 😠

strouzek
27. srp 2009

To víte že jo,pod stromečkem budem všechny s pupkem a bez depek
Hlavně ale neposlouchejte ty kecy že se v nervech a při myšlení na mimi nejde otěhu, já otěhu až jsem byla v té totální krizi a myslela jsem si že dál už fakt nebudu moct pokračovat. navíc kdo nezažil čekání na mimi tak neví že prostě na to myslet nejde přestat

adisek
27. srp 2009

strouzek:tak to je sila, ale alespon je pozitivni, ze uz jsi jednou tehotna byla, takze verim, ze uz se to brzo povede znovu 😉

adisek
27. srp 2009

strouzek: tak to mas pravdu, lidem, kteri to nezazili se to nejlip keca, ja na mimi myslim kazdy den a pomaha mi to k pozitivnimu mysleni, kolikrat se pristihnu, ze k nemu i promlouvam, hlavne pred ms, co kdyby uz tam nahodou bylo 🙂 chocholouska na me 😀

adisek
27. srp 2009

a navic jsem tim nakazila i manzu, na tapete na pc mame obrazek miminka a pri zapnuti i vypnuti pc mimi posimram mimi na nosanku a nozce pro stesti a manza uz simra taky 🙂

eimmy
autor
27. srp 2009

jj taky nesnáším ty kecy at na to nemyslím apod.... copak to jde na to nemyslet... po každém sexu si říkám tak třeba dneska se to povedlo... a když si dělám test tak bych tam tu druhou čárku nejraději nakreslila sama...

strouzek
27. srp 2009

tak to dobře chápu, u nás to bylo o to horší že jsem pořád počítala co by kdyby jakože bych teď rodila, že teď by mělo mimi měsíc, doma plno věciček z výbavičky, lidi se pořád ptali co a jak, buď věděli co se stalo a řešili jakto že když to šlo jednou nejde to znova hlavně po potratu na větu je jako pohnojeno jsem alergická. Já na mimi myslela dnem i nocí, záviděla jsem každé těhulce, ne jako že bych přála něco hnusného ale prostě jsem chtěla taky prožívat ty chvilky štěstí, začla jsem se pak vyhýbat lidem těm kteří měli mimčo nebo čekali tak totálně protože mi to rvalo srdce a těm ostatním kvůli toho aby se mě nezeptali kdy už budu těhotná.

s tím že jsme žili mimčem oba s manžou jsme to prožívali taky, ale loni, to jsme nebyli schopní dělat nic jinýho než hledat kočárky, postýlky ale pak když se mimi nedařilo tak jsme se zase oba uzavřeli tak že jsme nebyli schopní o ničem mluvit hlavně ne o tom co nás trápí.
Jinak testování taky téma samo pro sebe, každý měsíc jsem si slibovala že nebudu testovat ale nešloto, jen skončila ovulka a já už přemýšlela kdy a jaký těhutesty zkusím, jak když budou // to oznámím manžovi, testovala jsem jak blázen, každý měsíc jsem vytahovala testy z koše jestli nevylezla náhodou čárka a stála u okna jak blázen. Došlo to tak daleko že jsem testovala i při mrše protože jsem pořád doufala v zázrak.

strouzek
27. srp 2009

Jinak holky dobrý téma, začneme o uhrech a řešíme depky 😀

eimmy
autor
27. srp 2009

já jsem taky jak pošuk s tím testováním... ještě že je v okolí tolik lékáren jinak by si už na mě ukazovali prstem co jsem za exota že pořád kupuju testy...

eimmy
autor
27. srp 2009

jj.. tam to věčinou vždy zklouzne k depce...

strouzek
27. srp 2009

no já jsem to dělala tak že jsem posílala pro testy manžu, kamarádky ale hlavně jsem si objednávala balíky testů z netu 😅 😀