Vysazení antikoncepce. Kdy by měla začít probíhat ovulace?

adus4
10. čer 2020

dobrý den před necelým měsícem jsem vysadila antikoncepci po půl ročním užívání(necítila jsem se s ní dobře , vyzkoušela jsem 2 různé typy ani jedna mi nevyhovovala , měla jsem často úzkosti ,plet se zhoršila , nebyla jsem ve své kůži) proto jsem se rozhodla ji po dobrání platíčka už nebrat ...první týden po vysazení vše ok , ted jsem zaznamenala dost velké zhoršení pleti (nejsou to pupínky spíše boláky a vyrážky i po krku) dost mě bolí podbříšek (hlavně na levé straně , bála jsem se aby to nebyla cysta jelikož jsem s tím měla problémy před užíváním ha jsem měla jednu obrovskou cystu na levém vaječníku) ted už je to o poznání lepší ale stále mám podbříšek bolestivý .chtěla bych se zeptat kdy by asi měla začít probíhat ovulace ? po měsíci od vysazení nebo déle ? a jaké vitamíny vám pomohly vrátit tělo do normálu (zejména plet) já užívám gynex a přemýšlím nad koupí kyseliny listové . a poslední dotaz za jak dlouho se vám podařilo otěhotnět ? omlouvám se za dlouhý dotaz který už tu možná někde zodpovězený je ale na všechny tyto informace jsem nenašla vhodnou přímou odpověd , moc děkuji za všechny rady , tipy a názory 🙂

martina_cz
10. čer 2020

Ahoj, tohle je hodně individuální. Někdo má ovulaci hned a někdo zase až za několik měsíců, ten gynex ber klidně dál. Pokud plánujete miminko v blízké době tak určitě začni brát kyselinu listovou, taky jsem jí začala brát hned po vysazení ha. Já jsem teda nebrala gynex, ale pila kontryhel a třetí cyklus jsem otěhotněla (po 4 letech braní HA) a teď jsem v 27tt. Držím palce ať to vyjde.
@adus4

adus4
autor
10. čer 2020

@martina_cz děkuji za odpověd , a moc gratuluji ! ❤ (čaj kontryhel mám také koupený ) právě mám ale strach to kombinovat snad to nebude vadit 🙂

martina_cz
10. čer 2020

@adus4 děkuji, 😊, třeba někdo ještě poradí. Já s gynexem nemám zkušenost.

veroniqess
10. čer 2020

U mě se po vysazení antikoncepce nic nezměnilo, jen se mi trochu prodloužil cyklus. Asi rok poté jsme se rozhodli nechat tomu volný průběh a otěhotněla jsem asi 3 dny po tomto rozhodnutí 😁 Antikoncepci jsem brala 16 let.

terezia10
10. čer 2020

Otěhotněla jsem druhý cyklus po vysazení ha

adus4
autor
10. čer 2020

@terezia10 tak to je super ! ,snad i já budu mít takové štěstí 🙂

marketanova
10. čer 2020

Dobrý večer, mám s přítelem sex bez ant.chceme mimimnko, ale nedaří se už po druhé,co dělat?

nagojka
11. čer 2020

Ahoj.Ja HA neberu uz 7 mesicu a s tema bolakama mam stejnej problem..na krku,na zadech na ramenou proste vsude pupinky a sem z toho uplne zoufala,stydim se i chodit v tilku..Hnus...jinak MS mam plus minus den pravidelnou a skutecnou ovulaci jsem zacala pocitovat ted 3mesic...treba to bylo uz driv ale jelikoz sem si to nehlidala a nezkoumala tak sem ji nepoznala.ted tx 3 mesice ji vzdycky poznam...bohuzel z toho porad nic neni...

nagojka
11. čer 2020

@veroniqess tak to ti tise zavidim...

adus4
autor
11. čer 2020

@nagojka snad to vyjde 🙂 také doufám, teď čekám na MS snad bude vše Ok 🙂 ( teď jsem na ty boláky vyzkoušela krém s částicemi mikrostříbra jmenuje se to BELCURA a docela to pomáhá ,pleť to trošku zlepšilo )

adus4
autor
11. čer 2020

Holky a MS jste měly v ty dny jako když jste braly HA a nebo před ní? Já měla před HA vždy tak 8mého a s antikoncepcí 24tého ... tak jen abych tak věděla

nagojka
11. čer 2020

@adus4 prvni 4 mesice jsem to mela pravidelne o tyden se zpozdenim,5 mesic o 4 dny driv., 6 mesic o 3 dny driv a ted naposled 7mesic jsem to dostala presne na den kdy sem to mela dostat posledni mesic co sem brala HA....je to pokazde jinak ale ted uz je to snad ok