icon

Špinění při prvním cyklu antikoncepce. Jak řešit?

avatar
janule1940
26. bře 2025

Dobry den, jsem v prvním cyklu antikoncepce a objevilo se špinění mimo pauzu. Je něco, co Vám na to pomohlo? MUDr. říká vydržet, ráda bych něčím podpořila.
Diky

avatar
lemamama
26. bře 2025

Ahoj, měla jsem to stejně, Dr. Radila vydržet 2-3 měsíce a opravdu se to ustalilo a prelso to, beru již rok a už se to neopakovalo. Ráda snad jedině brát antikoncepci opravdu ideálně ve stejný čas každý den.

avatar
janule1940
autor
26. bře 2025

@lemamama a jak dlouho a kdy v cyklu jste spinila? Bylo to jen par dni nebo to trvalo treba pul cyklu?dekuji

avatar
lemamama
26. bře 2025

@janule1940 bylo to zhruba od půlky cyklu a většinou to.trvalo až dokud jsem antikoncepci nevysadila. Takže docela dlouho 10-14 dní.

avatar
vladenkamaminka
27. bře 2025

Ahoj, ja vždy při nasazování ten první měsíc az do 1.ms různě krvácela a špinila. Ted jsem začala brát Zlyndu, při nasazení ms 7 dni i se špiněním a od té doby ani kapka, menstruace u ni není vůbec