Tělísko Levosert. Máte zkušenosti?

26. led 2023

Ahoj, máte někdo zkušenosti s tímto tělískem? Byla jsem dnes na zavedení a celý den šílené bolesti břicha (dr upozorňoval že můžou být jako při MS), ale u mě je to teda o dost horší. Zajímá mě, jak dlouho ty bolesti u Vás trvaly, a jestli jste celkově spokojené. Moc děkuji za odpovědi

maki90
26. led 2023

Bolesti jsem měla dva dny po zavedení. Spokojená jsem nebyla, po půl roce šlo ven.

emamaira
26. led 2023

Bolesti jsem měla málo, spíš tlak a nepříjemný pocit. Spokojená jsem moc, mám ho 10 měsíců. Menstruaci téměř nemam, jen špinění.

lencaa11
27. led 2023

To je u každé jiné většinou den ,dva jako při Ms tělo se snaží přijít na to že je to cizí věc v těle a buď si to sedne nebo ne no každá jsme jiná když by bolesti trvali díl zašla bych k lékaři radši ( já teda měla 2 nehormonalni a byla jsem spokojená bolest jen mírná v ten den pak už klid )

aaaa15
27. led 2023

Tělísko mám už 1,5 roku a jsem naprosto spokojená. Bolesti byly tenkrát 2-3 dny, ale první den byl teda nejhorší.

rita84
28. led 2023

Mám už dva roky a jsem spokojená. Po zavedení jsem jen pár dní cítila mírný tlak, že je tam něco navíc, ale po pár dnech už nic

scaypora
2. srp 2023

Já mám telisko zavedené od včera. Včera teda bolest byla, ale dnes už v pořádku, tak uvidíme. Zajímá mě, kdy jste měli sex po zavedení? Já jsem měsíc, no... Skoro dva měsíce po potratu, takže 4 týdny bez sexu a teď další dny :D Přítel je na mrtvici.

lencaa11
2. srp 2023

@scaypora sex můžete mít hned záleží na vás a zda už můžete zdravotně jen bych cca 14 dní ještě si dávala pozor aby si tělísko usadilo ..