Nitroděložní tělísko a bolest břicha. Máte zkušenost?

sussi0623
23. pro 2022

Ahoj, máte někdo zkušenost s hormonálním tělískem a bolesti břicha? Tělísko mám od května, čili déle jak půl roku a celou tu dobu mě poboliva břicho. V posledním týdnu už dost. Tak jak před menstruací. Mám křeče a pocit jako když mi vhodné nůž do podbřišku. Lékař má dovolenou, budu mi volat později. Jen bych chtěla vědět, zda to máte někdo také tak a jestli to je normální. Od zavedení jsem menstruovala jen jednou. Děkuji

lencaa11
23. pro 2022

@sussi0623 před Ms to může bejt od hormonů ale pokud ta bolest je silná tak bych radši nastivila lékaře dřív muze to bejt že telisko nesedí tělo ho nepřijelo atd ..

sussi0623
autor
23. pro 2022

@lencaa11 děkuji za odpověď. Menstruaci už jsem právě asi s skoro půl roku neměla, což by mělo být v pořádku. Tak jestli si to tělo pamatuje, kdy by měla teoreticky dorazit... 🤷.

lencaa11
23. pro 2022

@sussi0623 ano vaječníky dělají své a dávají tělu pokyn tak že si tělo vzpomene

maki90
23. pro 2022

@sussi0623 měla jsem tělísko půl roku a břicho mě bolelo skoro neustále. Před týdnem šlo ven.

sussi0623
autor
10. led 2023

@lencaa11
@maki90 do prcic.... No doktor mi řekl, že je vše v pořádku. 🤔 Šlo ven na doporučení lékaře, protože je něco špatně nebo jste se tak rozhodla sama?

maki90
10. led 2023

@sussi0623 rozhodla jsem se sama. Dle lékaře sedělo dobře, ale "nedokázalo mě utlumit", prý bych potřebovala vyšší dávku hormonů. Každopádně po vyjmutí proběhla klasická MS, břicho splasklo, bolesti zmizely, nešpiním.