Menstruace i přes nitroděložní tělísko, máte zkušenost?

kathi1
25. únor 2017

Zdravím, uz půl roku mam zavedené telisko a pořád mam silnou menstruaci... zaplatila jsem si to telisko u kterého nemenstrujete... Dr mi udělala UZ a rekla ,ze tam něco vidí,ale ze to telisko není moc dobře viditelne.. zkontrolovala me spodem a rekla,že tam nevidí ani ty vlakynka... já jsem si ale jistá ze jsem si ho omylem nevytahla... To bych přece poznala,tak malé to telisko zas není podle mě... máte tu prosím některá z vás s tímto zkusenost? nebo dá se telisko nějak reklamovat? Moc dekuji... 🙂

misulinka44
25. únor 2017

Reklamovat nevím teda,to nejspíš ne...Prostě na to tvoje tělo nereaguje dobře...To se stává. A co se týče toho,že se ztratilo...Tak kamarádka otěhotněla,i když tělísko měla...To se ale už nikdy nenašlo...Nejspíš ji prostě vypadlo... Mohlo na WC třeba,při MS... A není jediná,o které vím,že ji tělísko vypadlo,ale ty o tom věděly...

mary.jane
25. únor 2017

@kathi1 Pamatuji si tady na MK jednu holčinu, která měla tělísko a to se jí "propíchlo" ven z dělohy do břišní dutiny. Otěhotněla, doktoři jí tvrdili, že jí muselo vypadnout. Taky argumentovala, že toho by si musela všimnout. Až když porodila, tak jí udělali rentgen a opravdu bylo v břiše. Takže i tohle je možné 😨

kathi1
autor
25. únor 2017

Tak to je taky dobrý.. no me rekla po 5ti mesicich co ho mám ze těhotná určitě nejsem... no jsem z toho dosti naštvaná,pac jsem se těšila jak budu mít klid ;) ale moc dekuju .. A nevíte náhodou zda není jiná možnost aby se zjistilo jestli tam 100% je to telisko?

kathi1
autor
25. únor 2017

Aha takže na rentgen...ok zajdu si moc dekuju 🙂 jsem docela znepokojena 😨